Alison Wood Max’s Kansas City Hobo

Publikując torbę, która wygląda tak, zawsze denerwuje mnie. Cóż, podrap to. Publikowanie takiej torby tylko mnie denerwuje, kiedy mi się podoba, i mam wrażenie, że mam zamiar powiedzieć, jak bardzo jestem zły i jak okropne jest. Blogerzy mają uczucia. Cóż, w każdym razie.

Ale nie mogę na to poradzić. Myślę, że Hobo Kansas City Alison Wood Max jest naprawdę interesujące i dobrze wykonane. To moja historia i trzymam się jej. Nie przekonasz mnie inaczej! Ponadto jest to torba, którą nie mają wszyscy twoi przyjaciele (jeszcze).

Przyznaję, że nie mam absolutnie żadnego kontekstu, gdy dotyczy to tego projektanta, z wyjątkiem tego, co mówi mi mała blurb na stronie internetowej Neimana Marcusa – mieszka w Nowym Jorku, materiały pochodzą z Włoch. I tak naprawdę, to wszystko, czego potrzebuję, aby kupować, że uwielbiam tę torbę i chcę ją na jesień.

Wszyscy nienawidziliśmy w torbach podobnych do tego (wiem, że mam…), ale dla mnie istnieje duża różnica między katastrofą grzywną a niewątpliwie rozsądnym użyciem rozdrobnionej skóry, która tworzy ciało tej torby. Jeśli nic więcej, warto go zoomować: skóra to różnorodnie różne kolory i typy, i wszystko łączy się w elegancko kontrolowany chaos, który jest pozytywnie pociągający.

Niewielkie różnice w kolorze są dla mnie tym, co sprawia, że ​​torba i naprawdę wydobywają interesującą konstrukcję tego konkretnego hobo. Jest po prostu niechlujny, nie będąc zbyt niechlujnym, a lekko rozczochrany wygląd jest teraz ogromny wśród gwiazd. Jeśli projektantka wie, co jest dla niej dobre, wyśle ​​te torby do Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale i wszystkich swoich kumpli – media modowe byłyby w mgnieniu oka. Przejdź przez Neimana Marcusa za 595 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post