Lilly Pulitzer dla Le Sportsac Big Weekender

Czy jest coś, co stwierdza „lato” znacznie więcej niż druk Lilly Pulitzer, a także weekendowa wycieczka do piaszczystej lokalizacji? Nie mogę uwierzyć w nic. Podejrzewam, że słoneczne, dziewczęce wzory Pulitzera mogą być znacznie bardziej widoczne na moim rodzinnym południowo-wschodniej części niż w niektórych częściach kraju, a nawet w moim kochającym czarnym, pastelowym umyśle, reprezentują one eleganckie obchody basenu, a także dni spędzone Na pokładzie dużej łodzi.

To może nie być dokładnie tak, jak spędzam wiele lat w lecie (chociaż kobieta może życzyć, prawda?), Ale nie oznacza to, że nadal nie mogę posiadać Pilitzera Lilly dla Le Sportsac Big Weekender. Różowe i zielone nadruki są czymś w rodzaju podpisu Lilly, a także kwiatowy nie mógł uzyskać znacznie bardziej odpowiedniego południowego bractwa. Jest to dla mnie poza charakterem, jednak uważam, że mi się spodoba.

Wystarczy spojrzeć na to uber-funkcjonalne noszenie, że chcę go kupić, wypchnij go z kostiumami kąpielowymi, a także zniknięcie na wyspę Tybee na weekend. Podobnie jak w naprawdę długim tygodniu podróży latem, rzeczy, które pasują do tej torby, to wszystko, co powinieneś przynieść. Wszystko więcej byłoby równie dobrze, a także zabawną weekendową torbę to świetna metoda, aby się o tym przypomnieć. Kup z OceanPalm.net za 108 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post