Bliższe spojrzenie: Duet Calvi

dla mojego najnowszego filmu rozpakowywania pokazałem kilka mniejszych pozycji Spring/Summer 2021 z kilkoma sugerowanymi zastosowaniami. Zdecydowanie dostałem najwięcej zapytań na SLG (małe skórzane dobre), które pokazałem, który jest nowy w sezonie: Duo Calvi, najnowszą iteracją bardzo przydatnego (być może nieuzasadnionego) uchwytu kart Calvi. Na żądanie oto moja recenzja nowego duetu Calvi.

Wierzcie lub nie, nie lubię nadmiernych zakupów, szczególnie jeśli chodzi o SLG. Mam tendencję do zakupu jednego przedmiotu (powiedzmy, portfela), noszenia go na śmierć, a następnie wymiany. W ten sposób naprawdę używam tego, co mam, i „oszczędzam” moje pieniądze na elementy, które mam znacznie mniej samokontroli (szaliki, szaliki i więcej szalików). Uwielbiam jednak SLG, a wiele „Rainbow of Colours in My Bag” Nić SLG na Purseforum było bardzo kuszące przez lata.

Kiedy zacząłem kupować wyroby skórzane Hermès około 15 lat temu, łatwiej było to uprościć. Po pierwsze, moją pierwszą torbą była Birkin o 30 cm w rodzynach, a ja reagowałem ją. Nie tylko użyłem pełnowymiarowego portfela Kelly (w Rouge, bardzo prawdziwy czerwony), ale myślę, że próbowałem też nosić tam mojego starego iPada (dlatego wszyscy możemy uczyć się na moich błędach!). Moja druga torba, w Rouge H Clemence, była 35 cm Birkin, z dużą ilością miejsca na wszystko, w tym portfel Constance (pomyśl o tym, moje ramiona wyglądały wtedy dość stonowane;). W końcu jednak moje dzieci rosły i nie musiałem nosić tak dużo, więc zmniejszyłem swoje torby do 25/28 cm i wraz z tym również zmniejszyłem swój portfel.

Pierwszym kompaktowym portfelem, który kupiłem, był mały jedwab. Jedwabna podszewka ?? I to jest takie małe! Nigdy nie zapomnę słowa miłego nieznajomego w butiku, który skomentował mój dylemat: „Zdobądź go. Nie będziesz żałować.”

Mam to. Nie żałowałem tego. Przez lata naprawdę go używałem i podobało mi się, że dobrze się utrzymywało (przy okazji, byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że jedwabna podszewka utrzymywała się lepiej niż skórzana zewnętrzna) i, tak, kiedy skóra Epsom nieco się rozluźniła, nieco rozluźniła się, The Silk’in stał się dla mnie trochę jak torba na dywan Mary Poppins: pasowała do wszystkiego, czego potrzebowałem i więcej! Naprawdę użyłem i wykorzystywałem mały portfel (Pro Tip, która prawdopodobnie pomoże może trzy osoby: jeśli chcesz zachować życie swoich SLG, nigdy nie zabierz ich na gorącą klasę jogi, nawet wewnątrz większej torebki. Z czasem ciepło, ciepło, ciepło, ciepło, ciepło. Wydaje się, że ma szkodliwy efekt, który wydaje się przyspieszyć zużycie) i pasuje wszędzie, w tym moją niesamowicie kurczącą się kolekcję toreb.

W końcu nadszedł czas, aby wymienić jedwab (nie jest tak źle, może po prostu użyć małego czyszczenia). W tym czasie dość często używałem moich 25 cm Birkins i spodziewałem się, że wkrótce dodam mini Kelly do mojej kolekcji. Kupiłem Calvi i Bastia wiele lat wcześniej, ale użyłem tylko Bastii, głównie do małych rzeczy, które muszę nosić-gitarowe typy, małe pierścienie szalików i papierowy klip, aby wydać kartę SIM na iPadzie w razie potrzeby. – Ponieważ nie mam tendencji do noszenia monet (kolejna wskazówka pro: jeśli chcesz zachować życie swoich SLG, nie używaj sekcji monety do monet, ponieważ to zdecydowanie przyspiesza zużycie. Właśnie dlatego Hermès tworzy różnorodne torebki monety ). W tym momencie postanowiłem skondensować to, co nosiłem w jedwabiu na karty, które mogłem zmieścić w Calvi. Wydawało mi się, że działa dobrze, ponieważ lubię być prosty podczas zmiany toreb, a Calvi idealnie pasuje do miejsca do miejsca. W końcu jednak musiałem dodać drugie Calvi za gotówkę.

Byłem zaintrygowany, gdy zobaczyłem nowy duet Calvi: jest to zasadniczo Calvi 2.0, dwie strony Calvi z dodatkową sekcją Snap dodaną do środka. Prawie wygląda dla mnie jak mashup Calvi/Bastia. Czy miałby to, co najlepsze z obu światów?

Calvi + Bastia = Calvi Duo. Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Z przyjemnością stwierdzam, że, podobnie jak w przypadku wielu ich SLG, duet Calvi to kolejne ćwiczenie w niezwykle skutecznej prostocie. Wycena to 465 USD za EPSOM (w porównaniu z 340 USD za Epsom Calvi) i jest to rzeczywiście Bastia Calvi + i może łatwo dopasować zawartość obu (lub dwóch Calvis). Duet Calvi jest po prostu nieco większy niż Calvi, co ułatwia noszenie w nim gotówki, chociaż tracisz małą przestrzeń do przechowywania po drugiej stronie z powodu masowej klapy, więc jeśli jesteś przyzwyczajony do wypełniania swojego Calvi do brzegi z kartami, w których nie dostaniesz tyle (chociaż karty również pasują do sekcji SNAP). Jeśli chodzi o to, odkryłem, że duet Calvi pomieści mniej więcej taką samą kwotę co Calvi i Bastia, a także gotówka lub kilka kolejnych kart. Pasuje do mojej mini Kelly, chociaż po zamknięciu jest trochę bardziej objętościowa niż zwykłe Calvi.

Niektóre zdjęcia porównawcze:

Każda strona duetu Calvi ma mniej więcej tyle samo objętości, co Bastia (nieco krótsza, ale szersza). Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Wiele kart łatwo pasuje po obu stronach duetu Calvi. Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Karty będą również pasować do sekcji Snap ofDuo Calvi. Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Tradycyjne zastosowanie Duo Calvi: karty z jednej strony, gotówka w drugiej, małe rzeczy (lub – yikes! – monety) w sekcji Snap. Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Duet Calvi, po pełnym i zamkniętym, jest nieco bardziej objętościowy niż pełny i zamknięty Calvi. Zdjęcie przez @the_notorious_pink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post