Nasze ekskluzywne zdjęcia 9 najrzadszych torb i kolorów Balenciaga

zwykle, gdy mówiłem o Balenciaga, dyskusja na temat rzadkich kolorów i odpowiednim sezonie/roku/roku. Na torebceforum jest długi wątek (pochodzący z 2006 roku!), Który zajmuje się najrzadszymi torbami Balenciaga, co daje wspaniały wgląd w dyskusję i uzasadnienie, które torby są najbardziej poszukiwane.

Dzisiaj mam dla ciebie poważną ucztę: Vlad i ja mogliśmy sfotografować dziewięć z tych najczęściej spędzonych worków BAL. Prawdziwi miłośnicy Balenciaga mogliby przeanalizować i omówić, które worki są najlepszym Balenciagas przez wiele dni, więc nie dzielę ich w żadnej konkretnej kolejności – to łatwo jest intensywnie dyskusja i debata.

Balenciaga Spring 2004 Najpierw ciemny turkus
Wielu nazwałby tę torbę nr 1 Balenciaga Unicorn; Kolor jest niezwykle rzadki. Podczas gdy oficjalna nazwa to mroczny turkus, fani marki zwykle twierdzą, że powinna być nazywana kobaltem, ultramarynowym, podstawowym lub francuskim błękitem – kolor jest znacznie bardziej prawdziwy dla Wonder Woman Blue niż Turquoise. Ten kolor jest znany z jego znakomitego nasycenia i jest tak rzadkie, że jest tylko kilka osób, o których słyszałem o tym.

Balenciaga Fall 2003 Dark Caramel City
Wraz z Grey z 2004 r. Ta torba jest jedną z najczęściej neutralnych toreb z Balenciaga. Dużo dyskusje, czy ta torba była torbą SS 2003, czy torba FW 2003, ale konsensus ze strony dobrze zorientowanych miłośników BBAG to FW 2003. Sprzęt Pewter wyróżnia się na bogatej skórze Chèvre.

Balenciaga Spring 2005 Apple Green Najpierw
Ta torba stała się sławna po tym, jak zauważono wiele celebrytów, w tym Nicole Richie, Nicky Hilton i Sophia Bush. Skóra na wiosennych torbach z 2005 roku jest zwykle opisywana jako gruba, gryzła i boska. Wokół krążą kilka jabłek, ale bardzo trudno jest znaleźć je w nieskazitelnym stanie, więc jeśli je zobaczysz, od razu go zbieraj.

Balenciaga Fall 2003 Rouge City
Ta torba jest uważana za jeden z czerwonych jednorożców Balenciaga. Jest to bardzo trudne do znalezienia, a wielu fanów uważa tę torbę jako prekursor ukochanego cienia teatru Rouge z 2005 roku. W wielkości miasta jest to prawdopodobnie najtrudniejszy czerwony na rynku odsprzedaży.

Balenciaga Spring 2004 True Red First
To kolejna oszałamiająca czerwona i jedna z najbardziej poszukiwanych czerwonych toreb Balenciaga, szczególnie ze względu na sprzęt Palladium. To pierwsza torba, ale miasto w tej kombinacji kolorów i sprzętu jest jeszcze rzadsze, a nieliczne, które tam są, najprawdopodobniej są ukryte.

Bakplant City Balenciaga Spring 2004
Jeśli chodzi o to, jeśli chodzi o torebkę, jest to torba, którą wszyscy chcą. Skóra jest miękka i jedwabista i jest jedynym fioletem z Balenciaga, o której wiadomo, że utrzymuje swój kolor, a nie zanikał.

Balenciaga Spring 2005 Turquoise pierwszy
Kolor tej torby jest bogaty i oszałamiający, dlatego tak wielu go kocha. Chociaż ta torba nie jest tak rzadka jak niektóre inne na tej liście, jest jednym z najpopularniejszych kolorów ze względu na jasnoniebieską skórę, która przypomina wody tropikalnej wyspy. Od tego turkusu z 2005 roku Balenciaga nie była w stanie odtworzyć torby tak intensywnej i nasyconej tym odcieniem. Ponadto skóra chèvre z 2005 roku jest prawdopodobnie najlepszą skórą w historii torby motocyklowej.

Balenciaga Spring 2005 Magenta City Rh
To kolejny żywy, ulubiony kolor, który pomógł umieścić Balenciaga na mapie. Wiadomo, że magenta 2005 zanika, więc jeśli wpadniesz na taki, który jest nadal jasny, jest to najlepsze z najlepszych, jeśli chodzi o tę głęboką, gorącą różową piękność.

Balenciaga Spring 2003 Emerald Green Najpierw
Ta torba została zaprojektowana i sprzedana przed torbą Balenciaga City, a wiosna 2003 była pierwszym sezonem, w którym Balenciaga wprowadził jasne, nasycone kolory. Przed tą torbą znajdowały się czerwone, burgundowe, granatowe i oliwne torby z płaskim mosiężnym sprzętem, ale wszystkie były dość nudne. Kiedy wyskoczył Emerald, był jasny i odważny; To naprawdę zaczęło się szaleństwo kolorów marki.

Ta dokładna torba jest dość klejnotem, ponieważ ma długi pasek na wcześniejszych płaskich mosiężnych torbach, który mierzy 29 ″ i siedzi naprawdę ładnie, gdy jest noszony. Każda z torebek sprzętowych z Palladium z wiosny 2003 r. Jest nie tylko rzadki, ale także niesamowicie poszukiwany i warty polowania. Wiele z tych toreb musi zostać wysłanych do spa w celu remontu, ale niewiele z nich unosi się nowe z tagami. I to jest spełnienie marzeń kolekcjonera BBAG.

Top: Balenciaga Dark Turquoise, dół: Balenciaga Turquoise

TOP: Balenciaga True Red, Bottom: Balenciaga Rouge

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post