Lanvin Amalia Cabas Metallic Carry

Teraz, gdy widzieliśmy dziś jeden przykład metalicznego zniknął rażąco, choć może być wspaniale podać rekwizyty marki, która zajmowała się jej, tak idealnie – Lanvin.

Nie podoba mi się wszystkie torebki marki, jednak stanowiło szansę zobaczenia ich osobiście, wysokiej jakości materiałów, a także zainteresowanie szczegółami naprawdę lśnią. Nie widziałem jeszcze metalowego noszenia Lanvin Amalia Cabas, jednak widziałem matową skórzaną wersję, a także subtelne uderzenie tej skóry sprawia, że ​​bardziej mi się podoba.

Ponieważ subtelne metaliki są tak samo typowe jak subtelne zawały serca, wspaniale jest widzieć, że Lanvin wykorzystał znaczącą powściągliwość przy wyborze powierzchni dla tej torby. Gdyby tego nie zrobili, torba byłaby całkowitą odleżyną od czasu jej dużego rozmiaru; W tej chwili jest piękny i neutralny z idealną ilością uroku. Torby Lanvina są również zrozumiałe, że są nieznośnie miękkie, więc jeśli masz szansę, zdecydowanie sugeruję pieszczoty jednej z tych piękności. Zdobądź z Net-A-Porter za 1795 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post