Celebryty pojawiają się w przypadku Afterparies z Fendi, a także Givenchy

, że świstak przewidywał wczesną wiosnę, a także opcje mody celebrytów wyraźnie dostosowują się do jego przeczucia. Widzimy wiele skóry w pierwszym tygodniu lutego, a także o tym. (Ale rozumiem także, że klimat jest obecnie mniej niż tropikalny w Londynie. Kilku z tych ludzi jest wyjątkowo zimnych.) BAFTA, a także Super Bowl miały celebrytki między Miami, a Londynem w weekend. Podobnie jak, chociaż do wyboru było wiele toreb po wizytach, moce, które wciąż rzucały nam strzał Reese Witherspoon wychodzący z salonu paznokci! a także Cheryl Hines!

Olivia Culpo
Olivia Culpo była w Miami Beach na wielką grę, a także w różnych supermisjach. Przynosi metaliczną skórę Fendi Peekaboo Mini.

sklep Fendi Peekaboo Mini torby tutaj

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen została zauważona, kupując z dzieckiem w Hollywood, a przynosi Givenchy Pandora z niestandardowym paskiem Givenchy. Chrissy niedawno zakończyła się zachwyconą tymi rozmytymi sandałami Slider Chloé Kerenn.

Kup teraz przez Farfetch

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon został opuszczony salon paznokci w Beverly Hills (jak rutynowa ludzka kobieta) z cudowną nową mistyczną torbą z jabłkową. To jest mniejsza wersja.

Kup teraz przez Farfetch

Julianne Hough
Julianne Hough był widziany za pomocą tej czarnej torby z klapą chanel, gdy się rozwijał w Studio City.

Kupuj torby chanel przez modę

Irina shayk
Oczywiście BAFTA miały również własne po stronie. Oto Irina Shayk, opuszcza British Vogue, a także modę Tiffany & Co, a także uroczystość filmową w Annabel’s w Londynie z jeszcze jedną torbą Burberry TB.

Kupuj torby Burberry tutaj

Sienna Miller
Sienna Miller była widziana, a także wokół Nowego Jorku z atrakcyjnym wiadrem Red Mansur Gavriel.

Kup teraz przez Mansur Gavriel

Vanessa Lachey
Vanessa Lachey, a także Huby niedawno pojawiły się dzisiaj, aby porozmawiać o swoim nowym programie randkowym, takim jak niewidomy. Oczywiście przynosi tkaninę czarną skórzaną bottega Veneta.

Kup teraz przez Bergdorf Goodman

Cheryl Hines
Wreszcie, oto Cheryl Hines, wchodzący w Nowy Jork z torbą Disco Gucci Soho. Cheryl ma obecnie funkcje gości w dwóch różnych programach telewizyjnych w sieci prime-czas: Connors oraz Stumptown.

Kup teraz za pośrednictwem Neimana Marcusa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post