Pozostań w stylu nawilżonym z tym wiosennym wzorem pasa startowego

, podczas gdy istnieją określone produkty, które osoba spodziewa się odkryć podczas przeglądania swoich preferowanych projektantów, takich jak okulary przeciwsłoneczne, torebki, makijaż, a nawet artykuły domowe, są inne rzeczy, które nas powstrzymują W naszych utworach, kiedy je widzimy. Rozumiesz to, czego nawet nie rozumiałeś, że potrzebujesz, dopóki nie pojawiło się w twarz? Dla mnie to jest fantazyjne, szmanżowe, całkowicie niepotrzebne, a także całkowicie przesadne designerskie butelkę z wodą. Jeśli nie zamieniłeś jeszcze jednorazowego wykorzystania plastikowych butelek z wodą na recykling, jeden z najbardziej mało prawdopodobnych wzorów Spring może wreszcie zapewnić potrzebny nacisk.

Od Chanel, a także Jacquemusa w poprzednich sezonach po Fendi, a także więcej na wiosnę 2021, butelki z wodą są tutaj, a także nie idą szybko. Podoba mi się praktyczność przewoźników butelek z wodą, ponieważ teraz wielu z nas przynosi mini, a także mikroorki, które również nie kształtują butelki z wodą. Rozumiem również tak wielu ludzi, którzy opuszczają dom tylko z telefonem, a także kartą debetową w ręku, a także głupią, jak może się wydawać ten wzór, jest to również raczej praktyczne. Mogę szybko stać za koncepcją wrzucania butelki z wodą przez ramię!

Dokonując zakupu, wiele osób tworzy z wyprzedzeniem z kosztem na zużycie w głębi umysłu, a także butelka z wodą jest czymś, czego użyjesz dzień po dniu, więc dlaczego nie uczynić go wyjątkowym? Osobiście rozumiem, że zawsze zapominam, że mogę chwycić butelkę z wodą w mojej metodzie z domu, a także z szybkim zbliżaniem się sezonu zewnętrznego, nowym, a także próby modnej, butelki z wodą jest pewną metodą upewnienia się Nigdy nie pamięta, aby pozostać nawodnieniem. Poniżej podsumowaliśmy 12 najświeższych odkryć dla twojej przyjemności z picia.

Fendi Flask Holder (770 USD)

Jacquemus Crossbody Holder (537 USD)

Logo Torbo Torka z logo Acne Studios (130 USD)

Butelka Saint Laurent Sigg (65 USD)

Burberry Vintage Inspect Inspect Bottle (690 USD)

Torba uchwytu na butelki w Balenciaga (650 USD)

Butelka wodna Rosantica Crystal (315 USD)

Butelka z logo morskim Serre (558 USD)

Louis Vuitton Monogram Holder (wezwanie do zapytania)

Chanel Lambskin Quested CC Water Butelka (4365 USD)

Fendi FF Logo zamszowy uchwyt na butelkę wody (690 USD)

Métier pościel, a także skórzany uchwyt na butelkę z wodą (490 USD)

Butelka do wody Prada (85 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post