Kirsten Dunst przynosi torbę Mansur Gavriel, którą wszyscy szukają

, oto super wyluzowana Kirsten Dunst opuszczająca centrum fitness w LA z torbą pojemnika Mansur Gavriel. Celebryty przynoszą na siłownię całą eleganckie torby designerskie, jednak jest to szczególnie podekscytowani, ponieważ Mansur Gavriel jest wspaniałą nowojorską marką, która jest tylko w drugim sezonie produkcji. Firma jest w zasadzie zupełnie nowa, a jej torby są doskonałe – proste, minimalistyczne, a także wykonane ze skóry włoskiej. Amanda naprawdę wprowadza dokładnie taką samą torbę, jaką Kiki ma na tych zdjęciach, a także ją lubi. Jest super lekki, a także wykonany z uroczych materiałów. Torby Mansur Gavriel są również miłosiernie przyjazne dla budżetu-ta torba sprzedaje tylko za 495 USD.

Ale teraz biedne wieści: Mansur Gavriel został niedawno ogłoszony „kolejną wielką rzecz” przez prawie każdą dostępną w Internecie wiadomości o modzie (w tym PB), a także zostały zbierane przez typy mody w zrozumieniu o godz Oszoławczo szybkie tempo. Oczywiście ta torba jest całkowicie oferowana, a także marka nie będzie w stanie wysłać więcej do końca miesiąca, a także po raz kolejny w grudniu. Jeśli musisz mieć torbę pojemnika (i zgadzamy się, że absolutnie musisz), możesz tutaj patrzeć na nią tęsknie.

[Uwaga redaktora: Oto, co rozumiem na temat nadchodzącej dostępności tych toreb, bezpośrednio od projektantów. Wysyłka październikowa nastąpi za kilka dni, będzie to mniejsze z dwóch nadchodzących przesyłek do sprzedawców detalicznych, a także nie będzie zawierała czarnych torb z czerwonymi pojemnikami, jednak zawiera kilka innych opcji kolorów. Jeśli wyślesz e -maila na adres contact@mansurgavriel.com, pomogą ci dowiedzieć się, którzy detaliści przyniosą kombinację kolorów, której szukasz. Wysyłka pod koniec grudnia będzie między innymi do Net-A-Porter, a także będzie obejmować wiadro z czerwonym. Mam nadzieję, że pomaga to wszystkim, którzy szukali tej torby! -Amanda]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post