Isabella Fiore Belle Fleur Alexandria Hobo

była Valentino, pierwszą firmą torebki, która opanowała skórzany kwiat, czy też są tak mistrzowskie, że nie pamiętam wszystkich, którzy przyszli wcześniej? Tak czy inaczej, znacznie więcej firm daje mu szansę, w tym ludzie stojący za Isabella Fiore Belle Fleur Alexandria Hobo.

Czy to się udało? Cóż, z pewnością nie tak bardzo jak przeciętna torba Valentino, ale kosztuje również znacznie mniej. Po skoku zagłębiajmy się nieco głębiej.

Głównym problemem z tą torbą jest to, że nie wybrali najlepszego rodzaju skóry, aby stworzyć pożądaną teksturę. Kupując, aby nie pomarszczyć, marszczyć, że tu mamy, powinni byli wybrać coś bardziej miękkiego, znacznie bardziej elastycznego, a także zwykle znacznie droższego. W przypadku wielu marek, które służą niższej cenie, prawidłowe wykonywanie tekstury kwiatów jest prawdopodobnie kosztowne.

Poza tym zrobili dobrze. Kolor rewolwerowca powstrzymuje to, że torba jest zbyt twee, a brak zewnętrznego sprzętu gwarantuje, że rzeczy są uporządkowane, a spotkanie, które tworzy kwiat, nadal zajmuje centralne miejsce. Ogólnie rzecz biorąc, torba mogła być lepsza, ale mogła być również znacznie gorzej. Kup za pośrednictwem CUSP za 395 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post