Derek Lam Elsa skórzane sprzęgło

Kiedy Amanda zakryła sprzęgło Dereka Lam Python Elsa zeszłego lata, nie była zaskoczona w torbie. I wszyscy podzieliliście się swoimi opiniami, głównie mówiąc, że nie zgadzałeś się i kochałeś torbę. Nie byłem poruszony w żaden sposób. Ale teraz jestem i muszę się tym podzielić z wami wszystkimi.

To było tak, jakby drugie zdjęcie sprawiło, że torba wyglądała nijakie i słabe. A może był to nawet kolor torby. Ale kiedy przykuł mnie to jasne turkusowe skórzane sprzęgło Dereka Lam Elsa, poczułem się ogarnie, aby podzielić się nim z tobą.

Najpierw przyznam się do mojej miłości do koloru turkusowego. Jest to genialny kolor, niezupełnie zielony i niezupełnie niebieski, ale oszałamiająca atrakcyjna kompilacja. Chociaż wcześniej nie miałem pewności co do projektu tego sprzęgła, teraz go uwielbiam. Czemu? Ponieważ jest inaczej. Wiele sprzęgień ma oczekiwane projekty, a niewielka różnica wyróżnia je od następnej.

Ale ten projekt jest charakterystyczny i daje nam asymetryczne akcenty i dodatkowe elementy projektowe. Klapa przedziału zamka jest asymetryczna i istnieje boczny frędzel. Przy wszystkich dodatkowych wyglądach okazuje się, że każdy z nich jest użyteczny, a nie tylko do pokazu. Kieszenie są dużo w tym sprzęgle, co jest zawsze plusem. a wymiary są przestronne, ale nie przytłaczające, 7 ″ W x 11 ″ h x 2 ″ d. Kilka miesięcy temu przeszedłbym ten sprzęgło, ale nie tym razem. Kup za Saks za 790 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post