Sprawdź torebki Dior’s Pre-Fall 2015, bezpośrednio poza pasem startowym

, jest to prawie luty, a to wskazuje, że nadszedł czas na New York Fashion Week, a także debiut pierwszej jesieni 2015 roku. Prezentacje przed Fall 2015 ledwo się zakończyły, a także kiedy wróciliśmy, aby zbadać sezon przed sezonem w programach NY, zaobserwowaliśmy, że pominęliśmy w świątecznych wakacjach pod koniec grudnia-chrześcijańskiego Diora Pre-Fall 2015 , który był pokazany w Tokio.

Podstawowe zdjęcia z wybiegu programu nie są tak dobrze odkrywcze, pod względem torebki, jednak na szczęście dla nas zespół Dior pozwolił profesjonalnego fotografa Ace Coveteur, aby zapisać kilka szczegółów kolekcji. Poniżej znajduje się kilka z o wiele więcej zdjęć z serii zdjęć, a także kilka szczegółowych ujęć z samej marki.

Jeśli grał poprawnie, Dior ma niezwykle ogromny rok akcesoriów. Mam wrażenie, że wysokiej klasy konsumenci głodują następnej wielkiej rzeczy, a także torby Diora są wystarczające, aby narysować nabywców najwyższego poziomu, którzy chcą czegoś, czego wszyscy jeszcze nie mają, w których wszyscy nie mają. ich szafy. Te torby mogą być tylko rzeczą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post