Lai Patent Pamela Top Deal z

Jest kilka rzeczy o wiele bardziej atrakcyjnych niż naprawdę fantastyczna torba patentowa. Ponieważ z przytłaczającej lśniności może być trudne do wyprodukowania takiego, który nie jest ani tandetny, ani mumsy, jednak kiedy to się dzieje, jest piękna. Właśnie o to, z czym jest opatentowany przez Lai Pamela Top. Sukces lub porażka torby patentowej spoczywa przede wszystkim na dwóch cechach: kolorze i kształcie. Na szczęście ta torba uderza ich oboje z parku.

Ponieważ jest tak błyszczący, patent może wyglądać naprawdę niedrogi w niewłaściwym cieniu. Głęboki kolor czerwony wina tej torby to wszystko, czego wyglądają przystępne cenowo, a także nie mogę pomóc w uwierzeniu dokładnie, jak fantastycznie wyglądałoby z jednym z moich ogólnie czarnych strojów chłodnych pogodowych. Zimą moim głównym źródłem koloru są moje akcesoria, więc torby w żywych odcieniach, takich jak to powinny dla mnie.

A potem jest kształt – trochę vintage glam, odrobina syntetycznego garbata, a także duża oryginalność. Kolejnym problemem, który często ma patent, jest to, że wygląda sztywno i nietykalne, jednak krawiectwo i schowanie na tej torbie pozwala jej wyglądać, jakby miał trochę ruchu, chociaż jestem pewien, że najprawdopodobniej tak nie jest. t. Kiedy zintegrujesz to z monochromatycznym urokiem uchwytów jaszczurek, masz coś, co jest całkowicie wyjątkowe. Na rynku toreb, na którym prawie wszystko, co jest pochodną, ​​to wiele stwierdza. Kup z Bluefly za 537 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post