Kim Kardashian Kluches Louis Vuitton, a także Kanye West

Mam podobny związek z Kardashianami, tak jak wielu z was. Łapię ich program, odkrywam kilka z ich wybryków zabawnych, a także odkrywam wiele rzeczy, które biorą udział w śmiesznych, z których jeden to ich ciągłe paparazzi, a także obecność wiadomości. Rozumiem już, że się w to gram, obejmując Kim na naszej stronie, jednak to, co mogę powiedzieć, rodzaj jej.

Kim jest fajnie oglądać. Jej matka zdała sobie sprawę, że jest oznaką dolara, a także poszła Gung-ho, aby promować Kimmy’ego jak najlepiej, jak dotąd działało. Niezależnie od tego, czy ją lubisz, czy nie, rozumiesz jej imię tak samo, jak rozumiesz ją jak życie. Kim trzyma się niedawno do Kanye West jak magnes, a także wydaje się, że używa jednego jeszcze jednego jako akcesorium. Po powrocie z Paryża Kanye zrzucił do Miami, aby zostać włączonym do Kim’s Truth Show, a także rzeczy, które robią gwiazdy prawdy, takie jak suknia, a także spójrz na domy. Kim nie opuściłaby drużyny Kanye Westa, ani nie odłożyłaby swojego Louis Vuitton Yayoi Kusama Zippy torebka w czerwono monogramu.

Jeśli chodzi o styl gwiazdy, Kim ma fantastyczne hity, a także ona również ma kilka poważnych braków. Wydaje się, że Kanye przejął panowanie Kim, w co się ubrać, a także na ogół wydaje się niewygodne. Nie wiem jednak, gdybyś kazał mi nosić ciasną skórzaną spódnicę, a także botki na obcasie w klatce w deszczu, nie stwierdziłbym, że jednak Kim nie ma nic przeciwko. To, co przyciągnęło moją uwagę, to jej portfel Louis Vuitton, z którym Kim znajduje się na każdym zdjęciu.

Mogę wam powiedzieć, że moja torebka Louis Vuitton jest najprawdopodobniej jednym z moich najlepszych zakupów w historii, wytrzymuje praktycznie wszystko, a także tak trwałe, ale eleganckie. Kiedy dotyczy partnerstwa Dots z Yayoi Kusamą, jest to jeden z niewielu produktów, które mogę zobaczyć, jak kupuję. Kim wydaje się kochać jej. Kup za pośrednictwem Louis Vuitton za 965 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post