Podsumowanie wydarzeń: Mieszane godzinę napojów z Danielem Lalonde z Louis Vuitton

w raczej chaotyczny sposób, Shannon, a także w zeszły poniedziałek, jak udało mi się satysfakcjonować, a także powitać głównego policjanta operacyjnego. Louis Vuitton North America, pan Daniel Lalonde. Kiedy w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy zaproszenie na wakacje, nie było prawdziwego wahania, zanim zdaliśmy sobie sprawę, że musimy skorzystać z tej specjalnej okazji.

Lokalizacja

Shannon, a także miałem wysokie, naprawdę mam nadzieję, że wydarzenie będzie w stanie zająć lokalizację w flagowym sklepie przy 5th Avenue, w naszych fantazjach wyobrażaliśmy sobie, że Vuitton wyczyścił całą podłogę podekscytowanych kupujących, a także pozwolić gościom wydarzenia swobodnie wędrować po pałacu .

Frustracja była zła tylko wtedy, gdy uprzejmie SA w sklepie skierowała nas do sąsiedniego budynku w dół 57th Street, gdzie znajduje się część głównej siedziby biznesowej Louis Vuitton N.A.. Ku mojemu przyjemnemu zaskoczeniu, salon wystawowy zapewniał wspaniałe kawałki jesiennej kolekcji LV, z których kilka złapałem przed kamerą.

Tłum

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że w ciągu dwóch godzin, które rozmawialiśmy, analizowaliśmy, analizowaliśmy, analizowaliśmy, analizowaliśmy, analizowaliśmy, a także współpracowaliśmy, analizowaliśmy, a także współpracowaliśmy, analizowaliśmy, analizowaliśmy, a także współpracowało. Zaproszeni wydawcy byli na ogół regionalnymi blogerami z nowojorskiej mody, z których kilku to nasi wielcy kumple Daniel, a także Rebecca Saynt, Yuli Ziv, Wendy Lam, a także tak bardzo zabawna kochanie. Było więcej, niestety nie miałem możliwości zadowolenia wszystkich.

Wyzwanie

Cel mieszanego napoju i hors d’ Å „Uvre Hour z dyrektorem generalnym Vuitton, a także zachwycającym personelem Vuittona było kontynuowanie ciągłego dialogu między domem mody, a także my w internetowych wydawcach mody, a także blogerami.

Ogólnie rzecz biorąc, ogromne trudności związane z niezależnymi pisarzami blogów modowych jest niezdecydowanym uznaniem, a także wsparcie dobrze ugruntowanych domów mody. Pomimo sferze internetowej, a także jego pisarzy blogów modowych, którzy mają ogromny zasięg klientów, silny wpływ na podejmowanie decyzji, a także czytelników, które trudno jest długo wydawać czasopisma, związek między wydawcami internetowymi, a także biznesem jak Vuitton, Hermes , Gucci, a także podobne, wciąż jest w powijakach. Aby kontynuować analogię połączenia, domy mody, a także standardowe media drukowane czerpią przyjemność z długotrwałego małżeństwa z dziećmi, podczas gdy wydawcy internetowi są właśnie na pierwszej randce, niezdarne, niespokojne, a także ociekające lody na Buty randkowe.

Dialog
Shannon, a także naprawdę miałem okazję się przedstawić, a także porozmawiać z panem Lalonde, kiedy poszedł do salonu. Ku naszemu zdziwieniu wydawał się wyjątkowo otwarty na nasze koncepcje, a także naprawdę myśląc o naszych sugestiach, prośbach, a także wkładach. Nie spodziewaliśmy się inaczej, jednak bardzo odświeżającym momentem było rozpoznanie, że byliśmy usłyszeni tak dobrze, że (miejmy nadzieję) przyczyniliśmy się do torowania metody lepszego związku między wydawcami, a LV. Niezwykle niesamowite uczucie rozmowy z postacią firmy biznesowej, która podejmuje decyzję na co dzień, która ma wpływ na miliony ludzi. Naprawdę upokarzający.

Tej nocy dyrektor generalny nie był jedyną figurą biznesową. Byli to płynne panowie, których zadowoliłem w pobliżu wejścia do salonu, który [okazał się] dyrektorem ds. Marketingu LV Erica Lichtmess. W jego głosie zaobserwowałem, że jeszcze tak wyryły akcent, okazało się, że niewątpliwie pochodził z miasta w pobliżu miejsca, w którym dorastałem w Niemczech. Braliśmy udział w niezwykle fascynującej dyskusji na temat ogólnych strategii marketingowych, przyszłych planów Vuittona pod względem istnienia Internetu, a także opracowanymi planami możliwej współpracy. Niezwykle wielki facet, przyjemność rozmawiać.

To była absolutna przyjemność zadowolenia wszystkich obecnych, w tym menedżerów PR (dziękuję Lesley), a także innych blogerów. Shannon, a także miałem fantastyczny czas, a także opuściłem wydarzenie z poczuciem spełnienia. Podróże mogły być szalone gorączkowe, jednak naprawdę nie ma kosztów identyfikowania możliwości, takich jak ten.

Dobra
Mieliśmy okazję złapać kilka akcesoriów do kolekcji jesieni 2009, które były wyświetlane w salonie. Kliknij każdą miniaturę, aby uzyskać więcej informacji na temat elementu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post