Christopher Kon Jaime Large Hobo

To ekscytujące! Bluefly właśnie odebrał nowego projektanta. Nowy projektant, o którym tylko trochę się słyszałem, ale jestem bardzo wdzięczny, widząc, że został odebrany przez dużą stronę, taką jak Bluefly. Mogłem sobie tylko wyobrazić, jak Rush musi odczuwać projekt, gdy internetowy sklep detaliczny lub taki duży punkt sprzedaży podnosi twoją linię.

Cóż, na swój sposób poczułem podniecenie, gdy zobaczyłem tego projektanta i kilka jego projektów na Bluefly. Pierwszą torbą, która mnie wyskoczyła, był wielki hobo Christopher Kon Jaime.

Dla wielu z was może być nudne, jednak uważam ją za orzeźwiające. Kształt jest taki, który widziałeś wcześniej, ale to plisowanie wzdłuż przodu i tyłu sprawia, że ​​ta torba jest warta drugiego spojrzenia. Jestem prawie pewien, że skóra jest tak samo dotykowa, jak z tego obrazu magazynowego. Poszedłbym po tę torbę w kolorze niebieskim, ale możesz ją również zdobyć w kolorze czarnym. Kropla 8 ″ sprawia, że ​​myślę, że na twoim ramieniu byłoby w porządku, ale jestem pewien, że zamiast tego nosę go na ramieniu. Mimo to najlepszą rzeczą w tej torbie jest to, że łączy ona klasyczny wygląd z odrobiną modnego aspektu. Kup przez Bluefly za 255 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post