Czy nosiłbyś torbę trójkąta?

Istnieje kilka rdzeń, niezwykle popularnych kształtów, które najczęściej widać w świecie torebki. Jest torba, torba klapa, górna uchwyt, torba na ramię, hobo… czy mam iść dalej? Większość torebek można umieścić w jednej lub innej kategorii, nawet gdy jej kształt jest nieco niejasny.

Weźmy na przykład torbę siodłową Dior, która z wyraźnym kształtem i zakrzywionym ciałem nie jest przeciętną torbą. Jednak nadal należy do kategorii torby klapy i/lub torby na ramię, i chociaż jego kształt sprawia, że ​​manewrowanie twoimi rzeczami i nie jest trudniejsze, służy celowi, że ramię lub torba klapa robi.

Jest jednak jeden kształt, który jest tak wyjątkowy i rzadki, że pasuje do kategorii. Tak, zgadłeś, mówię o trójkątnej torbie.

Balenciagaga XS Trójkąt łańcuch
przez Fashionphile

735 USD

Trójkątne smakołyki

Trójkątna torba z prostymi, kątowymi liniami i bardzo wyraźnym kształtem nie próbował wielu. Kilka lat temu pojawiła się wersja DUFLE Balenciaga, ale wcześniej był trójkąt Sac Louis Vuitton, który pochodzi z połowy lat 90. Trójkąt SAC był jednak nieco inny niż dzisiejsze worki trójkąta, ponieważ 3-stronny kształt piramidy był w większości widoczny z boku torby.

Trzeba przyznać, że nigdy nie zastanawiałem się nad trójkątną torbą, po części dlatego, że jak wspomniałem powyżej, oferty są dość rzadkie, ale na pewno torba trójkąta jest bardzo inna i wyjątkowa. Po wizycie w Butiku Prada w Miami w zeszłym tygodniu i zobaczeniu ich nowych torb Trójkąta Prada IRL (i wypróbowanie Cleo – nadal decyduję!) Mam zupełnie nowe uznanie dla tego wyraźnego kształtu. Częściowo sportowy, częściowo elegancki i 100% wypowiedzi, trójkątna torba ma cios w stylu ulicznym i na pewno bym się bym udział, gdyby mój budżet był nieograniczony.

Czy nosiłbyś torbę trójkąta?

Torba trójkąta Celine
przez 24s

1150 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post