Spojrzenie na najważniejsze torby z 2014 roku

Jesteśmy zaledwie kilka dni od licytacji w 2014 r. Pożegnanie, więc teraz wydaje się być odpowiednim momentem, aby spojrzeć wstecz na rok w torebkach. Poniżej wymieniliśmy najważniejsze elementy na rynku torebek w 2014 r.; Mogą nie być najwspanialsze lub najpopularniejsze, jednak wszyscy zostawili swoje ślady w takiej znacznej metodzie. Pozwól nam zrozumieć, co dodasz do listy w komentarzach.

Plecak Chanel Graffiti
Plecak Chanel był destylacją tego, co czyni Chanel tak potężną siłą na rynku torebek: przyciągające wzrok, młodzieńczy, zeitgeist-y, a także nienagannie marki.

Chloé Drew Bag
1 735 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Chloé był w przeszłości fabryką IT, a także ta torba sprzedaje się w takim tempie, że może również zmierzyć się z tą etykietą. Cieszymy się, że Chloé wróciliśmy do wagi ciężkiej.

Trener Dakotah Fringe chodź na torbę
725 USD za pośrednictwem trenera
Ta torba była najbardziej przyjęta z namiotu z pierwszej kolekcji Stuarta Veversa jako pierwszego nowego innowacyjnego reżysera trenera od ponad dekady, a także połowy, a także świetnego barometru, w którym jedna z największych skóry w Ameryce w Ameryce w Ameryce Marki produktów kieruje się.

Fendi Peekaboo Bag
3450 USD za pośrednictwem Barneys
W tym roku Fendi miała w tym roku wiele wybitnych (i imponująco popularnych) toreb, jednak wiele godnych uwagi osiągnięć marki było przywrócenie Peekaboo z umarłych. Nabywcy robią to jak nowy projekt, a nie taki, który zadebiutował lat temu, a także prawie wycofano.

Torba Givenchy Lucrezia
2490 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Givenchy od lat odniesie konsekwentny sukces z Antygoną, Nightingale i Pandory, jednak w tym roku to Lukrezia wydawała się być oferowana wszędzie.

Gucci Jackie Soft Take on Bag na torbie
2350 USD za pośrednictwem Gucci
Na rynku stopniowo niszowych produktów było odświeżające, że marka wydała nową linię, która jest tak wyrafinowana. Soft Jackie jest przeznaczona dla kobiet w formie dorosłych.

Louis Vuitton Soft Lockit Bag
3650 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
Louis Vuitton był bardziej niezbędną marką, która otrzymała nowy innowacyjny kierunek w tym roku, a także ta torba była pierwszą wersją nowemu reżimowi. (Był to również świadectwo dokładnie tego, jak wiele celebrytów ma Vuitton w swoim kącie).

Torba kontenerowa Mansur Gavriel
625 USD za pośrednictwem Barneys
Nieco prostsze jest zdobycie jednej z tych toreb niż w zeszłym roku, jednak na czerwono wyłożona kontenerowa torba, która zrodziła milion naśladowców zarówno w planie kolorów, jak i strukturze, jest nadal najtrudniejsze w branży w branży .

Saint Laurent Monogramme Small On Torb na torbie
1 890 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Z tymi małymi, ozdobnymi logo torbami Hedi Slimane na koniec zorientował się dokładnie, jak nasycić torbę rockowym wyglądem, który sprawił, że jego hity wyprzedania ubrań.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post