Zapomnij o mojej ostatniej obsesji, mój nowy jest śpiewany

Och, moda. Ta branża jest tak rtęci. Pewnego dnia możesz w pełni pochłonąć jednym kawałkiem, trendem lub pomysłem, a potem zaledwie kilka godzin później pojawia się coś innego, a cała twoja energia sprawia, że ​​zmiana jest tak ostra i nagła, że ​​jesteś zaskoczony, że nie zaszkodzi jej metaforycznym kolanom. (Tak, moja energia ma kolana. Jest to w pełni utworzona, choć wyimaginowana osoba.) Dokładnie mi się to przydarzyło na widok worków Python – dwa dni temu miałem obsesję na punkcie Rag & Bone. Teraz wszystko zaśpiewa A. Jeśli zamierzasz zrobić całą jesień 2011 Python, te torby są sposobem na zrobienie tego.

Złote wykończenie na śpiewaniu popowej torby naprawdę trzeba uwierzyć. Bez względu na to, ile razy wchodzę do Kirny Zabete, zawsze, zawsze podnoszę go, aby go bliżej zbadać. Jest głęboki i wieloaspektowy i tak niesamowicie drogi, że słowa tak naprawdę nie oddają tego sprawiedliwości. Większość metalicznych złotych toreb jest okropna i tandetna, ale ta definitywnie dowodzi, że można zrobić błyszczące złoto w niesamowicie elegancki sposób. Kup za pośrednictwem Kirna Zabete za 3400 USD.

Mimo że śpiewana worka na ramię geo wygląda wyjątkowo drobna, torba tej matowej skórzanej cukierki otwiera się w sposób, którego nie spodziewałbyś się zapewnić zwiększonej przestrzeni do przechowywania i łatwego dostępu do twoich rzeczy. Kup za pośrednictwem Kirna Zabete za 1250 USD.

Wielokolorowy Python jest prawdopodobnie największym z Zillionów wariantów trendu Pythona na jesień, a ponadczasowe odcienie zielonego i niebieskiego w śpiewaniu pluszowe sprzęgło oznaczają, że nawet po tym, jak tendencja zanika, to sprzęgło będzie szykowne. I to są trendy, które powinieneś kupować-rzeczy, które tworzą teraz widoczny wygląd, ale na zawsze będą mieli dom w naszych szafach. Kup przez Kirnę Zabete za 1740 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post