Zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny, wprowadzający torbę łańcuchową Prady Tessuto

ożywienie tradycyjnych designerskich toreb, które w przeszłości pozostały w przeszłości, są wszechczasów, a także nie jest to biedne. Nie tylko tradycyjne w domu, jednak podobnie jak nostalgiczne dla innej epoki, te torby są częścią nowego codziennego współczesnego zwrotu toreb z dawna. Prada jest zrozumiała dla swoich nylonowych toreb (to właśnie zacząłem w sferze projektanta torebki), a także nowej oferty Prada nylonowej mało każdego aspektu Prady, na który po raz pierwszy się zakochałem.

Przedstawiamy torbę łańcuchową Prada Tessuto, torbę, która choć Easy zapewnia natychmiast znany Vada-Vibe. Złoty łańcuch na pasek, a także najwyższe szwy na krawędziach, to cechy tej torby w stylu stojaków wraz z słynnym logo trójkąta z przodu. Całkowicie w zgodzie z trendami sezonowymi, ta torba jest dostarczana zarówno w jasnych, jak i mocnych kolorach.

Prada Tessuto w kolorze niebieskim, żółtym, czarnym i Fuxia.

Torba łańcuchowa Prada Tessuto jest wykonana z nylonu, co sprawia, że ​​torba jest wyjątkowo trwała. Jednak nie tylko prostota czyszczenia przyciąga mnie do nylonowych torebek Prada (choć to duży plus), jest coś tak łatwego, a także odświeżającego w nylonowych torbach. Styl i wygląd jest prosty – a także sugeruję, że w świetny sposób. Osobiście przynoszę nylonową torbę Prada codziennie, a także nadal wygląda na nową po roku, a także połowę korzystania z niej codziennie. Jeśli jesteś projektantem miłośnika torebki, a także chcesz, aby Twoja torba była zarówno praktyczna, odporna, jak i stylowa, nylon jest metodą.

Prada Tessuto w kolorze czarnym

Prada Tessuto w kolorze czarnym

Prada Tessuto w kolorze czarnym

Prada Tessuto w kolorze czarnym

Choć nie jest to torba do pracy, ta torba ma fantastyczny rozmiar do codziennego wykorzystania o wymiarach 5,1 ″ H x 10,4 ″ W x 3,5 ″ D. Wnętrze zapewnia znacznie więcej obszaru, niż zakładałem, a także dlatego, że torba jest wytwarzana z nylonu, oferuje znacznie więcej dostarczania, dzięki czemu można dodać o wiele więcej produktów w środku. Wnętrze ma kieszeń zapinaną na zamek, a na zewnątrz torby zamyka się z zamknięciem klapy, a także przyciskiem magnetycznym.

Programu oferowany jest czarny wybór, a także jeśli szukasz łatwego do noszenia torby, Black jest najlepszym wyborem. Jednak osobiście przyciągam trzy jasne, atrakcyjne kolory. Różowy, żółty, a także niebieski w promieniowaniu, a także odważnym, praktycznie neonowym kolorystyce, wyróżniają się torba łańcucha Tessuto. Każdy z trzech kolorów jest równoważony z cięższym białym szwaniami, które dodaje dodatkowego wymiaru torbie.

Posiadanie modnej torby jest jednym z powodów, dla których lubię designerskie torebki. Programu kolekcja powinna mieć łatwe zszywki (czarna wersja tej torby pasuje do tej kategorii), jednak kochająca i przynośna torebki również dotyczą oświadczenia. Te torby są uosobieniem worków instruktażowych. Choć odważna, torba jest również łatwa, co umożliwia wykorzystywanie w sezonach, a także latach.

Kupuj przez Prada za 1690 USD.

Prada Tessuto w Fuxia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tydzień celebrytówTydzień celebrytów

Cóż, tutaj na blogu torebki zdecydowaliśmy, że ten tydzień będzie naszym pierwszym tydzień celebrytów. Będziemy mieć co najmniej jeden post dziennie poświęcony naszym ulubionym celebrytom! Daj nam znać, kogo chcielibyście