Purseforum Roundup – 21 stycznia

HI HINDBAG ludzie! Obecnie mam gorączkę torby, jednak ponieważ mam przed sobą ogromne modyfikacje życia, kupowanie torby nie jest priorytetem, dlatego styl tego tygodnia jest ekologiczny z zazdrością! Ha! Pomijając śmiech, w tym tygodniu mamy niesamowite torby, od egzotyków po metaliki, trochę vintage, a także świeżo po sklepie. Dla wszystkich nowicjuszy to czytających to, cześć i witamy! Te podsumowania są wykonane z wyboru zdjęć przez naszych członków TPF ich wyjątkowo własnych toreb, które odkryliśmy. Cotygodniowo czesamy z forum, aby przynieść ci kilka naszych preferowanych toreb. Jeśli nie jesteś już członkiem, nadszedł czas, aby się dołączyć, ponieważ mamy wątki na wszystkie torby – i więcej! Tak więc, biorąc pod uwagę, weźmy się w to!

Pierwszy dzisiaj jest ten niesamowity ekologiczny Bottega udostępniony przez naszego członka Pinksky777 w wątku „Bottega Veneta Jodie Bag”. Wszystko, co mogę stwierdzić, to to ekologiczne jest idealne!

Jeśli czytałeś moje podsumowanie, jestem pewien, że zauważyłeś moją obsesję na punkcie Tote Dior Book Tote, a także nasz członek Zaz właśnie podsycił płomienie tym oszałamiającym opublikowanym do „Jaki był twój ostatni zakup Diora? *Opublikuj tutaj zdjęcia swoich piękności*”.

Współczesny klasyk: Marmont! Podoba mi się ta torba w tym kolorze, a także ta piękna kobieta została podzielona przez naszego członka Pinkpeonies w wątku „GG Marmont Bag Club”.

Następnie mamy ten niezniszczalny urok podzielony przez naszego członka Lamberta w „Dlaczego znów pożądam Fast 30?” wątek. Jaki piękny kolor, a także skórzana kombinacja!

Co za cudowne mini! Coś o metalicznej powierzchni na tym kolorze naprawdę robi to dla mnie. To zdjęcie zostało udostępnione przez naszego członka Sinny1 w „Czy Chanel zrobił ekologiczną tradycyjną klapę w 2018 roku?” wątek.

Wreszcie w wielkim finale mamy ten Birkin Dotyk w Bamboo! Jaki kolor! Ta torba została udostępniona przez naszego członka JCCL w „Family Green Color… tylko fotki!” wątek.

Pragnąć więcej? Lubię przewijać „Co jest w mojej torbie/WIMB? Zdjęcia pls! ” Wątek, ponieważ jest coś tak interesującego w zobaczeniu, jakie członkowie lubią nosić. Jeśli szukasz przemyślanego zameldowania, a także ciekawi się dokładnie, w jaki sposób ogromny ogromny obowiązek społeczny „Hermès i etyka: zrównoważony rozwój, testowanie zwierząt, a także leczenie, odpowiedzialność biznesu”, wątek byłby Bądź fantastyczny zameldowany, aby przewijać. W tym wątku nasi członkowie mówią o swoich odczuciach dotyczących konkretnych metod w wysokiej klasy świecie, prosząc o znacznie więcej informacji, a także mówią o modyfikacjach, które chcieliby zobaczyć. To wszystko na ten tydzień, mam nadzieję, że wszyscy byli w świetnym zdrowiu, aż do następnego tygodnia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post