Podążaj za Rainbow do wielokolorowych torebek

nie tylko nowy rok przynosi świeży początek, ale ujawnia on stopień zainteresowania świeższymi odcieniami, gdy zbieramy naszą metodę w kierunku wiosny. Niedawny wzór żywych torebek tęczowych odcieni wydaje się odpowiedni, jak powiew świeżego powietrza, ponieważ stwierdzamy, że Au Revoir do 2009. Te kolorowe torby są dekadenckie, satysfakcjonujące pragnienie miłośników torebki za dowcip, a także kaprys. Mają również ukryty motyw, ponieważ będą koordynować z niezliczoną liczbą strojów. Z co najmniej trzema kolorami pokazanymi na każdej torbie istnieje wiele szans na mieszanie, a także dopasowanie do wielu produktów w szafie. Worki wielolarowe również całkowicie łączą się z czarną lub białą, aby uzyskać natychmiastową odrobinę świeżości wiosennej.

Rozpoczynając trend eksplozji kolorów, Diane von Furstenberg jest profesjonalistą w wlewaniu akcentów wpływających na popowo w jej torbie z zapałem, a także energią, którą wnosi do wszystkich swoich kolekcji. Diane von Furstenberg „Stephanie” tkaninowa skórzana chwyt w Sunset Metallic (395 USD w Net-A-Porter) to miękkie tkane skórzane chwyt wykonany z wielokolorowej metalicznej skóry ozdobionej dużym frędzaniem, a także paskiem nadgarstka. Górne zamknięcie jest zabezpieczone przez zamek błyskawiczny, a także ma podszewkę do siebie.

Włosi lubią kolor z zaawansowaną krawędzią, a także Fendi na stałe Boston Tory (855 USD w Saks) nie są wyjątkiem. Ta mała torba jest pokosowana w tęczy z logo podwójnego fendi. Pokryte korpus płótna jest zwieńczone podwójnymi uchwytami, a także odsłania przestronne wnętrze. Jeszcze jedno żywe uścisk z DVF jest Hayworth (425 USD w Net-A-Porter). Off-biały skórzany chwyt ma wielokolorowe szwy patentowe po bokach, a także krawędzi. Na ciele znajduje się geometryczny styl dziurkowanego otworu oprócz detali sprzętowych śrubowych. Od samego księcia popkultury, fluorescencyjna torba Tweed Marc Jacobs (395 USD w Net-A-Porter) jest nadmiarem czystych lat 80-tych. Wybierz Strong z bezczelną tweedową torbą ozdobioną złotymi, posypanymi wielokolorowymi, neonowymi stadnami kamiennymi. Ta konkretna torba MJ może nie być dla modnych słabych w sercu. Rozumiemy jednak, że z pewnością będzie to przekształcić głowę z najlepszym strojem. Połącz z głównie czarnym strojem, a także niektórymi wysokimi klinami, a także najwyższym twórcą oświadczenia na ulicach tej wiosny.

przez znalezisko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post