Całkowicie funkcjonalne noszenie jesieni

wraz z nadejściem jesieni jest o wiele bardziej funkcjonalne nastawienie do ubierania się. Zniknęły proste, wyluzowane dni letnie, kiedy mogę po prostu rzucić zarówno sandał, jak i sandały. Wraz z pojawieniem się jesieni wchodzi powrót do szkoły, chrupiący, świetna pogoda, a także o wiele bardziej stresujący harmonogram.

Teraz, gdy moje dziecko jest w przedszkolu, odkrywam, że muszę przynieść wiele więcej produktów, gdy rano wybiegamy za drzwi. Wymagam funkcjonalnego eleganckiego noszenia z dużą ilością miejsca na przekąski; Ścieczki ręczne, a także kubki popijające. Trend i przestronna brązowa skóra będzie całkowicie pasować do moich masywnych kaszmiru bluzy, a także wykop Burberry.

Odkryłem kilka stylów, które rozważam. Tote Dolce & Gabbana Miss Night & Day, (lewy górny, 1695,00 $ na Saks.com). Podoba mi się podstawowy, ale zaawansowany design, dodatkowe przestronne wnętrze. Jeszcze jeden plus jest miękki jak skóra maślana z górną ruchą, a także ogniwa łańcuchowe, a także skórzane paski do przenoszenia, które sprawiają, że torba jest dodatkowa. Pod względem wzoru z wysadzaną konstrukcją Rebecca Minkoff Stude dedykowania przeszklonej skóry (górna prawa, 695,00 $ na neimanmarcus.com) ma silny pasek do przeniesienia, a także trzęsącą sylwetkę, którą uwielbiam. Francesco biasia Allison Carry (dolna idealna 568,00 $ na Bloomingdales.com) jest wykonana z miękkiej przeszklonej skóry z podwójnymi uchwytami, a także odłączanego paska do przenoszenia. Tradycyjny kształt tej torby przetrwa mnie przez wiele sezonów, a także utrzyma mnie zorganizowane z wnętrza zamek błyskawicznych dla moich kluczy. Jest również kieszeń na telefon komórkowy, aby upewnić się, że nie tracę iPhone’a w czarnej dziurze mojej torby, która nigdy więcej nie zostanie odkryta. Ostatnim UP to Michael Michael Kors Uptown Astor Carry w „bagażu” Brown (dolny po lewej, 448 USD na Michaelkors.com). Jeszcze jedno pojemne noszenie z najlepszym zarządzaniem, a także paskami do przeniesienia dla kilku wyglądów. Ta torba ma również zarysowanie stadnina, choć o wiele bardziej subtelne niż Rebecca Minkoff Stud Delive. Po ostrożnym rozważeniu moim najlepszym wyborem byłby Tote Francesco Basia Allison, tradycyjne linie będą dobrze pasować do mojego preferowanego kardigan Vince’a.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post