PURSEBLOG pyta: masz 3000 $ – jaką torbę kupiłbyś?

Moje koszty torby znacznie się zmieniły, ponieważ ostatecznie się spodziewałem, a także mieć Millie. Nie zrozumcie mnie źle-nadal pożądam, że worki non-stop, jednak moje dodatkowe koszty pieniądze przeniosły się z torb, a także moda na wszystkie rzeczy, które dziecko. Ponadto zacząłem wyglądać znacznie bardziej w małych, kompaktowych torbach, które mogę połączyć z torbą technik Millie, a także potrzebami, a nie większą codzienną torbą do użytku osobistego.

Wierzyłem o to pewnego dnia, a także zastanawiałem się, jaką torbę kupiłbym, gdybym miał teraz pieniądze na torbę. Przy wielu kosztach torby projektantów szybko przekroczyło 2000 USD najlepsze, ustawiłem wyimaginowany limit na 3000 USD. Zawsze fajnie jest bawić się wyimaginowanymi pieniędzmi, gdy zaangażowani są twoi kumple, więc chciałem zwrócić się do ciebie, aby zobaczyć, jaką torbę kupiłeś za 3000 $?

Dołącz zdjęcie lub link, abym mógł sprawdzić wszystkie potrzeby Twojej torby, a także pragnienia! Oprócz tak, z programu, chciałbym mieć znacznie więcej, aby kupić Hermès Kelly, jednak pomyślałem, że 3000 $ było nieco bardziej rozsądne… z drugiej, kiedy mówisz wyobrażone pieniądze, czy to w ogóle ma znaczenie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post