Lokalny stylista Chicago

Jeden z najbardziej poszukiwanych zadań w modzie teraz jest stylistą. Czemu? Ponieważ jest to dość niezwykła praca. Jednak to jedna z najbardziej konkurencyjnych zadań w modzie. Doskonałoby to doskonałe zainteresowanie szczegółami, pozostając na wzorach, a także naprawdę zrozumienia klienta. Istnieje wiele rynków, które stylista może odkryć pracę w tym projekty stylizacji, a także celebrytów, niezależnie od tego, czy to dla pokazu mody, fotografii obrazu lub wydarzenia. Lub nawet czasami udało mi się doświadczyć w tygodniu, będąc osobistym stylistą dla klientów, którzy szukają klientów osobistego, ktoś, kto może pomóc w ich szafie, a także strój.

Jedną z zaletach bycia stażystą dla Brynn jest w stanie pracować z stylistami regionalnymi. Wcześniej w dzień, Brynn, jak również spojrzałem na Lora (kobieta zakupy xoxo) poprzednie rozkazy, aby zobaczyć, co torebki absolutnie lubią, jak również zawsze szukają z Brynn.

Wchodząc do lokalizacji Lora w pobliżu Uptown w mieście, było naprawdę wyjątkowym doświadczeniem, aby zobaczyć dokładnie, jak zajmuje tyle czasu, a także zaangażowanie w zakładanie salonu dla swoich klientów. To naprawdę pojawiło się tak, jakbyś wkroczył do własnej szafy, co dla mnie jest dokładnie tak, jak ktoś powinien czuć się, gdy pracują z stylistą.

Po moczeniu w scenerii jej miejsca, Brynn, a Lora przeszedł przez każdy styl torebki, w tym Nikki, Pamela, a także jej torbę podpisową Lauren, aby upewnić się, że każda torba była dokładnie, czego szukają klientów Lora. Kilku klientów Lora jest dostępnych w szczególności poszukujących najnowszych stylów, a także torebki, że Brynn ma w tym sezonie lub co obecnie trenduje.

Więc bycie stylistą ma swoje korzyści. Dostajesz zakupy cały czas, bądź swoim własnym szefem, pracuj z wszelkiego rodzaju firmami regionalnymi, a także każdy dzień pracy różni się od następnego. Ale wierzę, że najlepsze opony na wynos, które miałem z tego doświadczenia, a także zobaczyć stylowe salon Lora, był dokładnie tak, jak osobowy musisz być, jak również zawsze przebywać z trendami. Pod koniec dnia, co dotyczy wytwarzania tego specjalnego doświadczenia dla klienta, a także naprawdę sprawiając, że czują się jak najlepiej wyglądać!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Pomóż tata poruszać swój styleJune 13, 2015in “prezenty”
Dowiedz się, rosną, Discoverseptbertember 11, 2015in “Moda”
Niech samodzielność Ringjuly 3, 2014in “Moda”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post