Oda do mojej torby Marc Jacobs Stam

Stam Marc Jacobs to jeden z moich ulubionych projektów torebek wszechczasów. Konsekwentnie utrzymywał tytuł na mojej liście „najlepszych ulubionych toreb”, biorąc pod uwagę, że został wydany w 2005 roku. Nadal żywo pamiętam, że wybrałem wizerunek prądu dla mojego ekranu na moim pierwszym roku studiów w 2006 roku i myślę o sobie. „Pewnego dnia będę miał jeden”. Skończyło się na kupowaniu Stam od Realreal po tym, jak napisałem post na temat notorycznego i IT-Bag z przeszłości, a w ostatnich 12 latach Stam stał się podstawą mojej kolekcji. Zapytaj, wierz, otrzymuj!

Mimo że Stam widział wysokość jego popularności i przekroczyła go do marki IT w przeszłości na długo przed tym, jak stała się moja w 2018 roku, moja miłość do pikowanego designu i masywny sprzęt nigdy nie zanikały. Kiedy Stam został przerwany w 2013 r., Dopiero mi tylko udało się znaleźć oszałamiające i dobrze kochane pręty dla mojej kolekcji. Byłem trochę zdenerwowany, aby wyciągnąć aktywację na torebce, która nie była w produkcji od lat i jest uważana za datowana wśród miłośników mody, ale i tak poszedłem z jelitem.

Stam Marc Jacobs ma to, czego potrzeba, aby przetrwać próbę czasu; Klasyczny kształt, pozbawiony logo i dobrze skonstruowany, ta torba jest nadal ostra w 2020 r. Projekt leci pod radarem, a wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy Zabawa z noszenia. Torba nie przynosi mi nawet szczęścia wyłącznie z perspektywy nostalgii, przynosi mi szczęście, ponieważ jest to oszałamiająca torba.

Zawsze byłem frajerem pikowanych torebek, chociaż zazwyczaj uważam, że pikowanie sprawia, że ​​torba wygląda przypominająca Chanel i nie zawsze w dobry sposób. Marc Jacobs nie miał problemu z umieszczeniem swojego słynnego i specjalnego znaczków na pikowanych skórzanych wzorach, ponieważ marka z powodzeniem stworzyła bardzo charakterystyczną estetykę MJ na pikowanych torbach na początku 2000 roku. Połączone torby z tej konkretnej epoki Marc Jacobs są specjalnie wyglądające i oszałamiające.

Moje ulubione funkcje na torbie to pikowana skóra i złotą masywną łańcuch, dzięki czemu można ją łatwo zidentyfikować dla miłośników torebek. Jeśli sama pikowana skóra nie mówi, że jest to torba Marc Jacobs, masywny złoty sprzęt będzie. Ta torba krzyczy Marc Jacobs bez posiadania dużego logo, który jest talentem, który nie wszyscy projektanci mogą osiągnąć. Prawdę mówiąc, tęsknię za MARC Jacobs Days of Yore, ponieważ wydaje się, że marka przechodzi obecnie kryzys tożsamości.

Chociaż ta torba jest tym, co wielu miłośników torebek uważa się za datowanych, nadal uwielbiam ją nosić, ponieważ jest zarówno oszałamiająca, jak i funkcjonalna. Mój pręt to naprawdę wyjątkowy i oszałamiający zielony odcień – taki, którego nigdy nie widziałem gdzie indziej. W niektórych światłach moja torba wygląda jak odpowiedni łowca zielony, ale w słońcu skóra promieniuje naprawdę oszałamiającym niebieskim tonem, który sprawia, że ​​torba wygląda prawie na turkusowy kolor. Naprawdę uwielbiam kolor tej torebki i jestem zaskoczony, jak nasycony kolor pozostał z czasem. Chociaż staram się przechowywać torbę w torbie z kurzu, aby przestać zanikać.

Mam tendencję do przenośnika głównie przy uchwytach w porównaniu z paskiem łańcucha przenoszenia, ale wspaniale jest mieć obie opcje. Jeśli pasek do przenoszenia lub masywny łańcuch nie jest Twoim osobistym preferencją, możesz łatwo odłączyć pasek, chociaż zdecyduję się zawsze trzymać moje. Pasek ma 13 ″ długości, więc łatwo pasuje do noszenia z miejscem do oszczędzania. Uchwyty są tylko 6 ″, co sprawia, że ​​prąd najlepiej nosi na zgrzeźnięce ramienia w porównaniu z noszeniem, jeśli są przenoszone przez górne uchwyty.

Jak wspomniałem, ta torba została przerwana w 2013 roku, co wskazuje, czy chcesz ją zdobyć, będziesz musiał dostać się na rynek odsprzedaży. Dobre wieści? Torby Stamów wybierają prawdziwie zaległe ceny na rynku odsprzedaży, a wiele toreb, które widzę, jest w naprawdę dobrym stanie. Pamiętaj, aby poszukać oznak zużycia i zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem, ale jest mnóstwo okazji.

Kupiłem mój za mniej niż 200 USD, w co nadal nie mogę uwierzyć, biorąc pod uwagę, że sprzedawał się za 1300 USD w czasach świetności. Moja torba może być używana, ale jest w wyjątkowym stanie. Jakość i budowa mojej torby z Stam jest niezwykła dla wielu innych toreb w mojej kolekcji. Skóra jest delikatną jagnięcą, która jest materiałem, który zazwyczaj wykazuje oznaki zużycia wcześniej niż inne skóry, ale tak nie jest w przypadku mojej torby.

Datowana czy nie, ta torba jest regularnie w mojej rotacji i jestem tak wdzięczny, że w końcu mam jedną w mojej kolekcji. Czy masz ulubioną torbę z przeszłości, którą nadal kupiłbyś dzisiaj?

Kupuj torby Marc Jacobs tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post