Gucci wprowadza chorego nowe partnerstwo z North Deal z

Świat mody nie jest zupełnie obcy niesamowitej współpracy, a także najnowszej nowej partnerstwa godnej pożądania z domu Gucci. Wysokiej włoskiej marki połączyła się z zewnętrznymi profesjonalistami w North Deal z kolekcją RTW, a także akcesoriami zarówno dla faceta, jak i kobiet, które są tak stylowe, jak i modne, jak funkcjonalne. Ten nowy partnerstwo, pozornie mało prawdopodobny duet, działa wyjątkowo dobrze, łącząc obie marki zobowiązania do rozwoju, a także zrównoważonego rozwoju. Na kolekcję wpływają osoby poszukujące doświadczenia, a także bada ducha eksploracji, a także odkrycie siebie. Obie marki celem wyposażania ludzi poprzez umożliwienie im świętowania, a także sprawdzanie własnych cech i osobowości. Podróż jest integralną częścią odkrywania siebie, a zatem Gucci x Północna umowa z narodzinami.

Kolekcja inspirowana retro z lat 70. została ujawniona na nowych zdjęciach, które zostały nakręcone przez profesjonalnego fotografa Daniela Shea w Alpach. Zapierająca dech w piersiach krajobrazy lasów, a także górskie szczyty są idealnym tłem, aby zaprezentować żywe, a także innowacyjne elementy z kolekcji. Kolekcja obejmuje liczne kategorie, zawierające produkty dla faceta, a także kobiety, oprócz wyraźnych produktów zewnętrznych, które są kwintesencyjne dla północnej twarzy, takie jak namioty, a także śpiwory.

Jeśli chodzi o torby, ta kolekcja jeszcze więcej cementów Alessandro Michele w atmosferę przy użyciu Econyl®, który jest nylonowym materiałem pochodzącym z regenerowanych materiałów. Połączenie kolorów jest silne i jasne, pod wpływem lat 70., a także ręcznie wybrane z archiwów North Face. Kawałki są pokazywane w szeregu tematów, od renomowanych tematów domowych Gucci po różne wersje North Deal z drukiem logo X Gucci. Kolekcja obejmuje plecaki, a także torby z paskami w różnych rozmiarach. Zobacz znacznie więcej z poniższej kolekcji, a także znajdź za pośrednictwem gucci.com. Kolekcja nie jest jeszcze oferowana na zakupy, jednak możesz przejść do North Deal z specjalnym rysunkiem X Gucci na wczesny dostęp do Internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post