W tym tygodniu celebrytki wybrały super proste stroje, aby towarzyszyć workom z Chanel, Fendi i Céline

celebrytów są praktycznie nieustannie ubrane, zwłaszcza gdy wiedzą, że idą w miejscu, w którym prawdopodobnie zostaną sfotografowane przez nich. paparazzi. Nawet nie lubię wpaść na kogoś w sklepie spożywczym, jeśli wyglądam źle, więc kto naprawdę może ich winić? W tym tygodniu celebryci wydają się trochę wyczerpane graniem w przebieranie się: to proste, białe koszulki i dżinsy, o ile widzi oko, a także koszulka piłkarska. Torby są jednak wciąż wzniosłe – patrz na nie poniżej.

Courteney Cox
W Sunny Los Angeles Courteney Cox wyszła z przyjaciółmi i torbą z klapą Chanel, którą jest właścicielem przez dłuższy czas, zgodnie z naszymi obliczeniami. Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective

Georgia Fowler
Tymczasem w Nowym Jorku model Georgia Fowler połączyła swój podobnie łatwy wygląd dżinsów z innym stworzeniem Karl Lagerfeld: The Fendi Kan I F. Kupuj torbę Fendi Kan I F przez Fendi (2 890 USD)

Gigi Hadid
Gigi Hadid utrzymywała wygląd, tym razem z topem i czarnym dżinsem, obok swoich licznych torebek Versace Palazzo Empire. Kupuj torbę Versace Palazzo Empire za pośrednictwem Farfetch.com (2850 USD)

Gizelle Bryant
Wreszcie trochę koloru! Prawdziwa gospodyni z Potomac Gizelle Bryant połączyła pomarańczową sukienkę z jasno różową torbą bagażową Céline, pozostawiając NBC Studios w Nowym Jorku. Kupuj torby Céline przez Vestiaire Collective

Heidi Klum
Podobnie jak na początku tego tygodnia, Heidi Klum wciąż przemierza przy sobie chodniki w Nowym Jorku, paparazzi. Tym razem nosiła torbę MCM Patricia. Kupuj torbę MCM Patricia za pośrednictwem Zappos (820 USD)

Izabel Goulart
A teraz, za coś zupełnie innego: brazylijska supermodelka Izabel Goulart pojawiła się w tym tygodniu w Rosji, aby kibicować swoim rodzinnym kraju przeciwko Serbii na Pucharze Świata, wraz z innymi brazylijskimi supersami, w tym Alessandra Ambrosio. Nosiła torbę wiadra Fendi Mon Tresor. Kupuj torbę wiadra Fendi Mon Tresor za pośrednictwem Fendi (1190 USD)

Jessica Alba
To naprawdę międzynarodowa grupa w tym tygodniu, zjednoczona przez łatwe stroje i designerskie torby. W Chiltern Firehouse w Londynie Jessica Alba opuściła uroczystości klubu za pomocą małej bohaterki Alexander McQueen. Kupuj małą torbę bohaterską Alexander McQueen za pośrednictwem MyTheresa.com (1115 USD)

Lily-Rose Depp
Znacznie bardziej prosty strój międzynarodowy, na dobre: ​​Lily-Rose Depp przybył na lotnisko w Paryżu w Jeans i koszulkę, zaufaną torbę podróżną Chanel u jej boku. Nie możemy zobaczyć wystarczająco dobrego spojrzenia na torbę siodłową na jej drugiej stronie, aby ją zidentyfikować. Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post