Neiman Marcus, aby zorganizować padlinożercę Foursquare poszukiwanie bezpłatnych szponów Nancy Gonzalez!

Co jeśli powiem ci, że w sobotę, wszystko, co musisz zrobić, to pokazać się w sklepie Neiman Marcus ze smartfonem, aby wyjść z bezpłatnym sprzęgłem krokodyli od samej krokmaster, Nancy Gonzalez? Wierzcie lub nie, tak będzie w NM w pobliżu w ten weekend, według Mashable.

Jeśli nie masz konta Foursquare, możesz je zdobyć, ponieważ właśnie tak pójdziesz do wyszukiwania padlinożerców Neiman Marcus Nancy Gonzalez w jednym z 15 miejsc Neimana Marcusa w ten weekend. Mamy szczegóły, a także informacje o pozostałych 41 Nancy Gonzalez, które Neiman Marcus będzie dostarczył podczas wydarzenia po skoku!

Oto oferta: Neiman Marcus nie stwierdza, które 15 z 41 miejsc w USA będzie miało ukryte szprychy; Musisz się pojawić, a także sprawdzić, czy Twój sklep jest jednym z nielicznych. Jeśli tak, strona Foursquare sklepu pozwoli ci zrozumieć, czy jesteś blisko ukrytego sprzęgła, a także zapewni ci wskazówki, gdzie szukać. Wydarzenie potrwa zarówno między południe, jak i 16:00. Czas regionalny w sobotę, a także pierwsza osoba, która odkryje, że sprzęgło może go zachować!

Jeśli się pojawiasz, podobnie jak Twój sklep nie jest jednym z tych z ukrytym sprzęgłem, nie martw się! Wszystkie 41 sklepów będzie miało jeszcze jeden sprzęgło Nancy Gonzalez, aby zapewnić, a także wygrać tę osobę za pośrednictwem Foursquare dokładnie tego samego dnia. Plus, kto nie lubi podróży do Neimana Marcusa w jesienne sobotnie popołudnie? Pojawiłbym się, nawet gdyby nie było darmowego sprzęgła Nancy Gonzalez.

Możesz sprawdzić cały drobny druk wydarzenia na oficjalnej stronie Neimana Marcusa na Facebooku lub zakupu Nancy Gonzalez za pośrednictwem neimanmarcus.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post