Wszystkie rzeczy Chicago

W ten weekend był dla mnie naprawdę wyraźnym doświadczeniem. Nigdy nie pracowałem z festiwalu, dopóki tego weekendu w mieście Fest w Andersonville. Pozwól, że ci powiem, ilość pracy, która wchodzi w bycie lokalnym dostawcą i przygotowaniem się do tego może być dość przytłaczające. Trochę nerwowe, nawet wiedzieć dokładnie, co powinieneś przynieść do pokazania wszystkich ciężkiej pracy.

Dzień przed wykonanym miastem Brynn i ja przeszedłem na listę czekową, aby upewnić się, że mieliśmy wszystko. Każda torebka z każdej kolekcji do namiotów i małych urządzeń, które poszły na stoły, było dużo do zapamiętania. Czasami myliłem się na tym, co było, co musieliśmy przynieść. Myślę, że najtrudniejsza część o zdobyciu wszystkiego do iz imprezy faktycznie ładowało samochód. Nerwowałem się, że wszystko nie pasowało! Ale, rok po roku, który Brynn robi to pokaz, ona jakoś sprawiała. I zrobiliśmy!

Wyszedłem wcześnie, żeby udać się do centrum następnego ranka, aby spotkać Brynn na festie i miałem nadzieję, że w sobotni ruch nie byłby zbyt złe. Oh młody chłopak był źle! Dzięki Butness Brynn był w stanie szybko rozładować wszystko, zanim tam dotarłem. Bycie moim pierwszym festiwalem, nie miałem wskazówki, co robić lub jak umieścić namiot. Brynn przeszedł mnie przez krok po kroku na ustawianiu tabel i umieszczenie torebek na wyświetlaczach. Po kilku próbach i błędach zacząłem zawiesić go. Po prostu uderzył 12:00 i byliśmy gotowi do pracy!

Ludzie byli chętni, aby przyjść i zobaczyć wszystkie lokalne firmy, dostawców i projektantów z całego Chicago. Niedziela rano dostaliśmy trochę dodanego Perk, a Brynn był przekazywany krótko na WGN przez Maggie Carlo. Nie byliśmy pewni, czy ktoś miał o 7:45 w niedzielę oglądania, ale oni byli! Kobieta doprowadziła nawet z południowej strony Chicago, aby kupić torbę, którą widziała w telewizji. Inny wiedział dokładnie, że której chciała, ponieważ została zaprezentowana. Moc telewizora naprawdę jest oszałamiająca rzecz.

Byłem wcześniej z kilkoma festami, ale żaden z nich nie był porównywalny z miastem Made Fest. Jest mały, ale jest najlepszym obchodem wszystkich lokalnych firm wspierających siebie nawzajem, wszystko z jedzenia do piwa i muzyków do rzemieślników.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Czy wiesz, jak twoja torebka jest wykonana? 2 marca 2018In “Business Fashion”
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015in “Chicago”
Torebki i CharityMarch 29, 2018in “Fashion Business”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post