Proenza Schouler PS11

Duet za Proenza Schouler, Lazaro Hernandez oraz Jack McCollough, właśnie zakończył pokaz jesień/zimę 2010 w New York City Fashion Week. Dołączyli do wielu innych projektantów w zakresie transmisji na żywo, który był rześki, przynieśli nam bliskie widoki, z jedyną wadą było to, że zaczęło się 26 minut za harmonogramem.

Co przygotowała dla nas Proenza Schouler z kolekcji jesień/zima 2010? Widzieliśmy chude dżinsy Graffiti High Midsection, które zostały wyprodukowane we współpracy z J Brand. Płaszcze przełączane są rewelacyjne, całkowicie do noszenia, a także wzywają wszystkich, którzy byli na wystawie. Połączenie kolorów było ciemne, a także lśniące z akcentami bluesa. Wymiar dodano futrem.

Teraz dochodzimy do toreb Proenza Schouler. Jak wspomniałem wcześniej, PS1 nie schodzi po wybiegu, ponieważ nie jest częścią kolekcji pasa startowego. Dziś zapoznaliśmy się z Proenza Schouler PS11, ustrukturyzowanym zaawansowanym rodzeństwie PS1. Istnieje wiele podobnych aspektów do pożądanego PS1. Detale klamry, które zajmują centralne miejsce w PS1, jest po prostu niewielkim dodatkiem do PS11, siedzącym na dole torby. Podobnie jest kieszeń na zamek błyskawiczny, dokładnie tak samo jak to, co odkryjesz na PS1.

PS11 oferuje bardziej ustrukturyzowany wygląd, a także mniejszy rozmiar, który zmieni się z dnia na dzień. Odwrócone detale stadnin przyciągają wzrok razem z połączeniem złota, a także platynowych klamrów, a także sprzętu. PS11 jest ostrzejszym rodzeństwem PS1, a także go kochamy.

Przez następne 23 godziny możesz zamówić w przedsprzedaży PS11 w czarnej lub siodłowej skórze za 1850 USD za pośrednictwem Proenza Schouler online. Pamiętaj, że torba zostanie wysłana do 30 lipca 2010 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post