Jeśli „akcesoria guza” jest rzeczą, gra Chrissy Teigen ciąża gra bezbłędnie

Szybką ankietę dla naszych czytelników z doświadczeniem dzieci, które nie miały miejsca na Sims: czy styl macierzyński stanowi różne wymagania związane z Ty, pod względem torby? Czy ma to wpływ na wybory w torbie? Chrissy Teigen zawsze nosi świetne torby, a jedyną zmianą, jaką widzę w jej nawykach, jest to, że te torby są… bardziej rozmyte. A czasem lśniące. Ale celebrytki są teraz naprawdę rozmyte i błyszczące, więc nie wydaje się to ani tutaj, ani tam. W każdym razie tutaj jest ostatnie próbkowanie torebek, które Chrissy nosił, czekając na wygląd dziecka. 2.

Tote Bazar Bazar Balenciaga Fur
1350 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman
Chrissy nosiła tę futrzaną małą czarną torbę Balenciaga z Johnem i Luną w Nowym Jorku. Być może z przyjemnością dowiesz się, że ten styl strzyżenia jest jeszcze większy, bardziej rozmyty wersje.

BALENCIAGA Codzienna torba crossbody
1 290 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Oto bardzo niedawna, pełna frontowa snap z elegancką torbą Balenciaga Everyday. Chrissy tak naprawdę nie ma się składać dopiero w czerwcu, więc naprawdę moglibyśmy zrobić jeszcze kilka rund tego.

Torba Céline Trifold
Kupuj torby Céline za pośrednictwem Vestiaire Collective
Chrissy nosiła tę rozmytą beżową torbę Trifold w Lax. Trifold został wprowadzony w 2016 roku, ale nie widzieliśmy jeszcze, jak celebrytki noszą dużo – co masz?

Chanel vintage plecak
Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective
Nosiła ten vintage CHANEL Utwór ostatniej randki z Johnem Legendem w Nowym Jorku.

Torba Nightingale Givenchy
1 790 USD za pośrednictwem netto-a-porta
I przyniosła tę małą wersję torby Givenchy Nightingale na lunch z Luną. Mała Luna ma zaledwie 22 miesiące. Jest taka młoda, nie została jeszcze dodana do profilu Google swojej mamy.

Alert tajemnic! Chrissy nosiła tę lśniącą srebrną srebrną sakiewkę na lunch na lunch w Lure Fishbar w Nowym Jorku. Bycie zmuszonym do unikania surowego baru przez pełne 9 miesięcy brzmi jak jego własne piekło, szczerze mówiąc.

Torba rzędowa Ascot
990 USD za pośrednictwem Saks
John i Chrissy jedli na Madeo podejrzanie blisko Walentynki, a Chrissy przyniosła na tej okazji swoją zieloną aksamit Ascot.

Kwadratowa torba lusterka rzędu
Kupuj worki rzędowe przez Neiman Marcus
Oto ostatnie ujęcie Chrissy i Luny na zakupach w West Hollywood. Chrissy nosi kolejną torbę z rzędu, która jest jedną z jej ulubionych etykiet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post