Pokonaj sezonowe przejście z Alexandrem McQueenem

Alexander McQueen Calf Hair Crossbody, 2345 USD za pomocą Neimana Marcusa.

Byłoby to przejście letniego do upadku, a nie przejście na wiosnę do lata, którego teraz wszyscy doświadczamy. Czy to wszystko rozmowa o upadku, która doprowadza kogoś do szaleństwa? Mimo że to ja robię to w tych częściach, zaraz popchnę mnie idealnie z głębokiego końca, więc wiem, że niektórzy z was prawdopodobnie zauważyli. Upadek wydaje się być odległym marzeniem z rosnącymi temperaturami i nieoficjalnym początkiem lata, który mija zaledwie kilka dni temu, ale moda czeka na żadną kobietę, a przed upadkiem i jesienią 2011 są wszędzie.

Crossbody z cielęcia Alexander McQueen może nie zostać wysłany dopiero na początku września, ale przynajmniej jest to rodzaj kawałka, który można nosić natychmiast po przyjeździe zamiast czekać, aż pogoda się stanie, naprawdę zimno. To może być niewielkie, ale lato w branży modowej jest śmiertelnie powolne i musimy o czymś porozmawiać. Więc jesień!

Oczywiście najlepszą częścią tej torby jest ognisty pomarańczowo-czerwony kolor. Kolor jest bez sezonu i odważny, a złoty sprzęt wydobywa część wydziału, który w innym przypadku zostałby utracony. Tekstura fryzury również dodaje głębokości, a rezultatem jest kolor tak bogaty i przyciągający uwagę, że absolutnie muszę mieć coś w tym odcieniu w mojej garderobie. Nie byłbym również przeciwny znalezieniu lakieru do paznokci w tym kolorze, a jeśli moje konto bankowe wygląda zdrowo, gdy pojawi się ta mała torba, mogę po prostu dodać ją do mojej szafy. Przejdź przez Neimana Marcusa za 2345 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post