Nagle wymagam tego Longchamp Small Legia

Longchamp Legia może nie być jedną z wielu eleganckich torebek torebki wszechczasów, jednak zdecydowanie można argumentować, że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych. Trzeba przyznać, że kiedy wierzę, że Longchamp od razu wierzę w nylonową torbę marki, która zakończyła się synonimem marki.

Uważany za jedną z najbardziej idealnych toreb na chwytanie, jest idealny na codzienne i nie tylko. Nie wspominając o tym, że Legia jest najlepszym sprzedawcą od wielu lat, a także z pewnością pozostanie jeszcze dłużej. W rzeczywistości w 2016 r. Zgłosiliśmy nawet, że Longchamp oferował znacznie ponad 1 milion rocznie przez 2 dekady.

Ikona na nowo

Podczas gdy oryginał jest zaufany zarówno ze względu na jego wydajność, jak i jakość, istnieje wiele innych iteracji LE, a także nie należy ich ignorować. Od małych wersji po nadruki, skóra, a także poza nią, Legia została na nowo na nowo, a także ponownie. Od dżinsów, a także koszulki, używając matki po najbardziej modną gwiazdę w stylu trendów, naprawdę jest dla wszystkich.

Niedawno, podczas czesania ze zdjęciami dla naszej ochrony NYFW, znalazłem niewielki leżak na Influencer @Greivy, a także natychmiast, sprzedałem.

Longchamp le plcage cuir croco
przez Longchamp

380 USD

Longchamp Le Plage Cuir Croco

Nie miałem torby Longchamp, ponieważ college, jednak ta mała metaliczna wersja znanego leżaku natychmiast ukradła mi serce. Metoda, którą tak dobrze łączy z wyluzowanym niesamowitym strojem, jest ogólną atmosferą, a nawet jeśli nie jest to najbardziej praktyczna torba (w końcu jest niewielka), nadal może trzymać telefon, a także kilka innych małe akcesoria. Zakładam, że możesz stwierdzić, że miałem wpływ, ale wcale nie jestem zły.

Ta wersja Legia jest równa części wyrafinowana, glam, modna, a także zabawna. Wykonany z metalowej skóry cielęcej w stylu krokodyla, jest to element wyciągowy, który nie złamie banku, a także muszę stwierdzić, że jest to odświeżające jesień dla torby poza wspólnym królestwem marek, które przyciągają nasze wzrok.

Odkryj znacznie więcej, a także kup za 380 USD za pośrednictwem Longchamp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post