W zeszłym tygodniu gwiazdy Truth TV, supermodelki, a także Rihanna przyniosły torby z Chanel, Dior i Hermès

Jeśli dziś coś odkryłem, to jest bogactwa gwiazd telewizyjnych prawdy, w których nie jestem w jakikolwiek sposób, pomimo moich najlepszych wysiłków. Jeśli odkryłem drugą rzecz, to ogólnie lubią Céline, a także torby Chanel. Tymczasem Rihanna powróciła do swojej cennej Dior Diorevers, miłośnicy Birkin nadal przynoszą Birkins 24/7, a także wszystkich innych na Ekologicznej Ziemi Ekologicznej Ziemi nadal przynoszą torbę na rozdanie. Tak jak powinny.

Andi Dorfman
TOTE Bagażu Céline
Bachelorette Andi Dorfman został niedawno zidentyfikowany, a także w Nowym Jorku z gładką czarną skórzaną torbą bagażową. Podejrzewam, że promuje swoje nowe wspomnienie, to nie jest w porządku: zamieniając się w serce w szczęśliwie nigdy później. To może hałas jak tytuł książki, który zrobiłem tak samo, jak snarky, ale ślubuję, że to prawdziwe.

Demi Lovato
Hermès Birkin
Oto Demi Lovato, zmierzający do dziewięciu Zero One Beauty Parlor z ogromnym czarnym Birkinem. Jej edycja mnóstwa torebek Demi Lovato jest zupełnie wymaga kolejnego stanowiska, ponieważ jej gust w torebkach znacznie się zmienił za trzy lata.

Elsa Hosk
Torba klapy chanel bandanna
Elsa Hosk niedawno wyszła w Nowym Jorku w najbardziej dopasowującej pary kombinezonu rozumianej dla Guya (#overallgoals). Przynosi nową torbę klapową chanel, która dziwnie wydaje się wystarczająca, jakby została zbudowana z prawdziwych bandanów.

Evelyn Lozada
Chanel Tradycyjna torba klapy
Oto gwiazda koszykówki, Evelyn Lozada, która przychodzi na świetny dzień w Nowym Jorku z tradycyjną klapą Chanel, aby promować drugi sezon jej serii spin-off Livin ’Lozada. Jeśli to widziałeś, pozwól mi zrozumieć, czy jest znacznie lepszy czy gorszy niż zasady Vanderpump.

Jaimie Alexander
Givenchy Antigona
2435 USD za pomocą netto-a-porta
PAPS strzelił Jaimie Alexander (gwiazda Blindspot NBC) przyniósł czarną, kazatkową skórzaną Givenchy Antigona na Lax, która wygląda doskonale z jej wyluzowanym zespołem terminalu lotniczego. Mogę skomponować całą książkę o stoliku kawy o stylu Star Flight Terminal.

Rihanna
Tote Dior Diorever
Rihanna niedawno czerpała przyjemność z nocy w Nowym Jorku z nową marszczącą metaliczną skórzaną wersją TOTE DIOR DIOREVER. Jej czystą ekologiczną koronkową suknią jest Gucci, a także jej koronkowe buty to (niespodzianka) podobnie Gucci. Czy Dior jest już zazdrosny? Muszą być.

Sofia Vergara
Hermès Birkin
Oto Sofia Vergara, pozostawiając lunch w IL Pastaio w LA z drogim czarnym Hermès Birkin ze sprzętem Palladium. Staram się uwierzyć w równoważną liczbę lunchów kateginowych A-list, których będziesz musiał uniknąć, aby zapłacić za tę torbę, jednak przychodzi mi to, że nie mam koncepcji, co listers wydają na lunch.

Tia Mowry
Torba Givenchy Lucrezia
Kupuj Givenchy za pośrednictwem netto-a-porta
Wreszcie, oto Tia Mowry, kupując w Beverly Hills z gładką czarną skórzaną Givenchy Lucrezię. Czy nieoczekiwanie czujesz się poważnie zaniepokojony poważnym brakiem atrakcyjnych sukien Maxi w twojej szafie? Ja robię. Naprawdę to robię.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post