Torebki Fashion Week: Prada Spring 2011

Zawsze jest rozczarowujące, gdy torebki są najmniej doskonałą częścią każdej kolekcji, ale z linią tak pomysłową i ekscytującą jak Prada Spring 2011, wydaje mi się, że coś musiało uzyskać krótki przemieszczenie. Buty kolekcji (które można sprawdzić w TalkShoes) były jak dotąd najlepsze w tym sezonie, ale torebki pozostawiły trochę dla luksusowych miłośników.

Zgodnie z trendami, które do tej pory widzieliśmy w Mediolanie, Prada poszła na jasne kolory i wzory multihued. Wiele pasków pojawiło się na płótnie, a ja będę zainteresowany, czy którekolwiek z tych toreb jest przetłumaczone na skórę w celu sprzedaży detalicznej. W rzeczywistości, gdyby torby były wykonane ze skóry od samego początku zamiast zawierać tyle płótna, moje podejście do kolekcji byłoby o wiele bardziej pozytywne-po prostu nie mogę się zachwycić drogą bawełną, mimo że ja Pomyśl, że pomysły estetyczne są silne i interesujące.

Zdjęcia za pomocą stylu.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Styl lutuStyl lutu

Witamy w naszym projekcie Special Edition! Ponieważ patrzenie na dokładnie ten sam stagnacyjny ekran staje się nieco nudny, przynosimy nowe style znacznie częściej na blogu torebki, a także na forum