Purseforum Roundup – 25 września

Witam wszystkich! Mój preferowany sezon jest tutaj, a także tak, mam spalanie świec o smaku dyniowym, szarlotkę czekającą na pokrożenie, a oczywiście wyrzuciłem wszystkie moje swetry. Bardzo dorastałem na pustyni, która nie miała sezonów, więc jest to moja preferowana pora roku. Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiłem skoncentrować się na tym tygodniu na nieprzewidzianym jesiennym kolorze, którego pragnę, mogę zrobić! Dla was wszystkich, którzy są tutaj nowi, witaj i witamy! Te podsumowania są zbiorem niektórych wyróżniających się postów, które natknęliśmy podczas czesania z torebki. Forum oferuje coś więcej niż tylko przydatne porady, zapewnia całą okolicę dla ludzi torebki, aby się spotkać, a także dzielić się wszystkimi workami – i więcej! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dołącz do TPF, abyś mógł wziąć udział we wszystkich wydarzeniach. Nie pamiętaj, aby sprawdzić w każdy piątek, aby sprawdzić, czy publikacja wykonała cięcie!

Wszyscy przyjmująmy ciepło w nowym szokującym szokującym matowym aligatorze Constance, który został udostępniony „jaki jest twój najnowszy zakup Hermesa?” wątek.

Lubimy spotykać się z Oldies, tak samo jak ten Velo w Ultraviolet opublikowanym przez naszego członka New_to_LV do wątku „Purple Color Family” w bibliotece rekomendacji Balencgaia. Ten żywy kolor jest niezrównany!

Stingray jest jednym z moich osobistych ulubionych, więc naturalnie, kiedy natknąłem się na ten bizantyjski Bottega, który nasz członek Mousse opublikował w wątku rekomendacji „Purple/Pink Color Family”, którą musiałem podzielić!

Na forum LV nasz członek Jeepgurl76 opublikował ten piękny wybitny premier, jeżdżąc na wycieczce „Kto jest na twoim miejscu podróżnika?” wątek.

Odkryliśmy oszałamiającą metaliczną ponowne wydanie śliwki 224 Circa 2012 opublikowane przez naszego członka Cityivy w „Proszę opublikować tutaj swoje * Pink & Purple * Chanel Products!” Wątek zalecenia.

Wreszcie, jednak zdecydowanie nie najmniej, jest ten piękny Gucci Dionizus, który został opublikowany przez naszego członka Baglici0us w wątku „Diony Dionysus Club”. Jakie wyjątkowe szczegóły!

Jeśli szukasz zabawnej dyskusji, „czy jesteś entuzjastą 2 lub 3 niezwykle różnych marek toreb?” Wątek jest fantastyczny, ponieważ zapewnia wgląd w to, co cieszą się entuzjastami twoi inni marki torby! W „Will eBay pozwala mi powrócić, gdy sprzedawca nie stwierdza zwrotu? Fałszywa torba ”, w którym jeden z naszych członków znalazł dźwięk fałszywych sprzedawców Gucci. Yikes! Jeśli jesteś wielką mody biżuterii, mamy właśnie dla Ciebie lokalizację, wątek dyskusyjny „VCA ~ van Cleef Arpels!” Zdarza się, że zdecydowanie warto sprawdzić. To wszystko na ten tydzień, jednak wrócimy w przyszłym tygodniu z jeszcze jednym zestawem gadżetów dla was wszystkich!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post