Chloe’s Spring 2019 Torby podwajają na nowym sprzęcie logo marki

Wierzę, że są również liczne CS. Zanim ten krótki artykuł zostanie opublikowany, wystawa Chanel wystąpi już w Paryżu, a także między tym, w zeszłym tygodniu pokazują Céline, a także ten Chloé Show, spojrzałem na sprzęt w kształcie litery C przeniesienie do przodu. Wymóg marki do sugerowania się między sobą, a także wybierają, którzy zapewniają C. zgaduję, że Chanel wygra, a także powinni. Ale zgodnie z prawdą, nie obchodzi mnie, kto w końcu dostaje własność zamknięcia sprzętu w kształcie litery C dla worków klapowych. Chcę tylko go zobaczyć.

W inaczej silnej koncercie Chloé jest mnóstwo srebrnych, złoto lub szkliwa CS Dotsing Torby, a także duża, kontynuacja kolekcji marki 2019. Aplikacja na tych workach była nieco lepsza, jednak funkcja logo ma charakter charakterystyczny, a także to wykorzystanie listu jest cokolwiek innego. Nie jest to całkowicie wina Chloé, jednak to rzeczywistość Chloé, a także wszechobecność sprzętu logo czuła jak estetyczna kula do zbiory worków, które w przeciwnym razie nie wszystkie interesujące. Było dużo opalenizny.

Najwyższe punkty przyszedł, gdy Chloé przekierowała z tan-kolorowych torby C. Fantastyczny zielony do pomarańczowy gradient wykonał jeden z wielu wszechobecnych kształtów odczuć znacznie świeższe, a także nowe wersje torby Chloé Tess, która wyglądała na skomplikowaną, jak również wszechstronną w porównaniu z wyraźnymi elementami wystawowymi. Było też urocze, ponowne pojawienie się starego preferowanego, który nie widział startowego w latach: The Marcie, Redone w Croc (Croc-stemplowany?) Skóra, powitalny wybuch z przeszłości. Sprawdź wszystkie tereny poniżej.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post