Najnowszą torbą Balenciaga jest to torebka, część… tenisówka?

Minęło trochę czasu, ponieważ Balenciaga próbowała trollować Internet z dziwacznym, ale w jakiś sposób pożądany (do niektórych) projektów, ale jestem tu dzisiaj, aby przynieść ci dość niezwykłe wieści w świecie torebki. Zgadza się, własny Trickster Fashion powrócił ze swoją najnowszą sztuczką. Czy to tenisówka, czy to torebka, czy… oba? Pozwolimy ci być sędzią.

Dyrektor kreatywny Balenciaga, Demna Gvasalia, jest wielkim fanem przeniesienia koncepcji mody streetwearu do wielu dosłownych skrajności. A jeśli weźmiesz pod uwagę wyżej wymienioną koncepcję, powinniśmy byli przewidzieć, biorąc pod uwagę kultowy sukces potrójnych trampek Balenciaga. Teraz nie tylko możesz nosić grube, przeprojektowane trampki Gvasalii na nogach, ale także możesz nosić swoje rzeczy w jednym.

Nowa oferta Sneakerhead z torbą to gra na jednej z nowszych sylwetek marki, klepsydry, przeprojektowanej, podobnie jak niepowtarzalne trampki marki. Górna oferta z siatkowym korpusem z syntetycznymi skórzanymi nakładkami i koronkami z przodu i boków torby. W całym jest mnóstwo brandingu, na przykład znany hangtag B, a także Balenciaga napisany na odwrót na wszelki wypadek, pojawiło się pytanie, który projektant wydał taką torbę. Uchwyty najlepsze nie twoje rzeczy? Nie martw się, ponieważ istnieje również mała wersja Crossbody, która pomieści Twój telefon.

Jeśli zastanawiasz się „kto u diabła wydałby na to 2290 USD?!”, Ciągle myśl, ponieważ wiele już ma – niektóre kolory są już znane jako nieobecne na stronie Balenciaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nowa torba MegsNowa torba Megs

W ostatnich dniach, ponieważ Boże Narodzenie, Megs wykonała tajemnicę z jej najnowszego zakupu torby i wreszcie zdecydowała się o tym oczyścić. To nowy szpieg fendi w miodzie w miękkiej Nappie.