Crossing T w …

… jak również rozsianych Matki I na

Wejście w ciągu ostatnich kilku tygodni jako stażysta w Brynn Capella Inc. była gorzka. To jest tak fantastyczna, aby zobaczyć wszystkie trudną pracę, jak i wysiłek włożony w tym letnim pay off z tych niesamowitych torby wychodzi z produkcji! To niefortunne, aby sądzić będę 3+ godziny od naszego biura! Brałem tyle z tego doświadczenia w wielu różnych elementów na służbie, jak również na poziomie osobistym.

Jesteśmy w punkcie letnim gdzie nowe torby są tutaj! Jesień 2016 kolekcja jest tak wielka, nie mogę się doczekać, aby dostać w swoje ręce nowego worka (nie może moje siostry i mama!) Próbki wiosenne są prawie zrobione także, jak również to, oczywiście, był I niemowlę wspierana z tworzenia. Nie mogę się doczekać, aby pokazać te fantastyczne kolory, a także stylów!

Jako stażysta stylu, byłem bardzo myśleć o odkrywaniu dużo więcej o stronie usługi projektowania. Dużą podstęp wychodzi … Brynn wprowadza nową stronę internetową dowolnego typu minutę teraz! Mam szczęście wystarczy, aby pomóc produkować tę wspaniałą nową stronę internetową! Jestem teraz o wiele bardziej kompetentny wracając do instytucji z moim udziałem obsługa tutaj. Byłem bardzo niespokojny dla cyfrowego klasy usług, które właśnie niedawno był w stanie przesłonić przesłanki. Po powiedzeniu Brynn to, że nauczył mnie tak wiele rzeczy będę potrzebował do zrozumienia dla tej klasy. Uspokajając nerwy, a także poszerzenie mój mózg!

Podczas tych ostatnich dniach jesteśmy coraz przygotowany do wysyłki z jesieni 16 ‘torby do sklepów, które wcześniej zamówionych od nas. Że jest dowiedzieć się, liczby, daty, a także worki na śmieci! nawet te pyły torby są urocze. Dużą obowiązkiem moim jest, aby upewnić się, że jest gładka krzyż na następny stylu stażysta. I będzie zaspokojenie z nią wkrótce pokazać jej całą moją wiedzę Brynn Capella! Jestem tak ekstatyczny, aby zobaczyć wspaniałe rzeczy ona będzie po nas!

Tak jak powiedziałem, nie mogę się doczekać, aby dostać w swoje ręce nowego worka! pracuje tu nad letnim nie było tak trudne, aby nie próbować na torby cały dzień. Jestem zakleszczony na której jeden (s) chcę. I nadal iść do Michigan określić University, więc mam prawo do posiadania worek bluszcz liga (MSU zielone!) Ja wierząc Nikki lub Cher przynieść moje istotnych rzeczy do tailgates jak również klasy. Jestem jednym z trzech sióstr, więc te ostatnie kilka miesięcy były trudne pomagając im dowiedzieć się, jaki styl, jak również kolor jest najlepszy dla każdego z nich. Wybrali, jak również wiele, że dostarczyły mi zadanie, aby wybrać dla nich!

Nasza mama dano Angi muszli ostryg na jej urodziny w lipcu, lubi go tak bardzo, że podjął decyzję nadszedł czas na torbie Lauren też! Dla niej, chce czarną torbę, więc mamy weened go do kawioru lub cieniach tajnym worka Lauren. Oba fantastyczne elastyczne czarne worki, jednak jeden ma różową podszewką a jeden ma oliwnych. Decyzje, decyzje! Moja mama ma już różowa podszewka Brynn Capella torbę, aby upewnić się, że jest twardą decyzję teraz! Bez względu na to, co się jej wreszcie rozgrywki, to będzie fantastyczny kształt dla niej!

Nie mogę się doczekać, aby wrócić jak również udać się do zobaczyć dokładnie, jak do biznesu, jak również Brynn są! jak również oczywiście zobaczyć aktualne kolory, a także stylów (;

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Jest dla Ciebie torba Hobo Crossbody? 23 stycznia, 2022 tys. “Wschodzących projektantów”
BTS: Tylko początkujący 3, 2016in “Business Fashion”
To absolutnie na to czasu! 19 sierpnia 2020In „American made”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post